About InterContinental Hotels Group Brands | IHG

Etkinlik olmaması halinde oturumunuz 5 dakika, 0 saniyesonra sona erecektir. Oturumu Açık Tut
PIN Oluştur
Tüm alanlar zorunludur
IHG® Rewards Club'a bir otelde katıldıysanız, IHG® Rewards Club hesabınıza erişebilmek için 4 haneli bir PIN oluşturmanız gerekecektir.
Beklenmedik Sunucu Hatası
Oturumunuzun süresi bitti. Lütfen profilinize giriş yapın
Üzgünüz, sistemimiz geçici olarak kullanım dışı. Lütfen tekrar deneyin veya yardım için IHG® Rewards Club Müşteri Hizmetleri Merkezi ile irtibat kurun.
Girilen 4 haneli numaralar birbiriyle eşleşmelidir.
PIN'i Unuttunuz mu?
Tüm alanlar zorunludur
Beklenmedik Sunucu Hatası
Oturumunuzun süresi bitti. Lütfen profilinize giriş yapın
Üzgünüz, sistemimiz geçici olarak kullanım dışı. Lütfen tekrar deneyin veya yardım için IHG® Rewards Club Müşteri Hizmetleri Merkezi ile irtibat kurun.
Profilinizde e-posta adresi yok mu?

PIN'inizi öğrenmek ve e-posta adresinizle profilinizi güncellemek için IHG® Rewards Club Müşteri Hizmetleri ile irtibat kurun. PIN'inizi aldığınızda ayrıca şu web sitesi üzerinden e-posta adresinizi de güncelleyebilirsiniz: www.ihg.com/updateemail.

Hero Image

Markalarımız Hakkında

Konukların Sevdiği Büyük Oteller Ailemizde yaklaşık 100 ülke ve bölgede 5.000 oteli kapsayan 12 marka bulunmaktadır.

Markalarımızı misafirlerin ihtiyaçlarına göre geliştiriyoruz. Kemmons Wilson'ın ailesi için ekonomik, rahat bir otel bulamadığı için açtığı eski Holiday Inn'den, en son eklenen ve özellikle Çinli tüketiciler için tasarlanan ilk birinci sınıf uluslararası otel markası olan HUALUXE Hotels and Resorts®'a.

InterContinental® Hotels & Resorts

InterContinental Yaşamını Yaşayın

Live The InterContinental Life

InterContinental® Hotels & Resorts'ta uluslararası seyahatin her zaman baştan çıkarıcı olması gerektiğine inanıyoruz. Tüm zamanımızı ve enerjimizi InterContinental Yaşamını - uluslararası know-how'ımız ve yerel kültürel bilgeliğimizle birlikte büyüleyici yerlerin görkemini ve heyecanını - takdir eden ve bundan zevk alanlara hizmet sunmaya harcıyoruz.

Kimpton® Hotels & Restaurants

Konaklamanın Farklı bir Yolu

2561_IHGweb_brands_KIM

ABD'de butik otel konseptini ilk başlatan olarak sektöre öncülük eden Kimpton® Hotels & Restaurants'ta, düşünceli imkân ve ikramlarla, yaratıcı toplantı ve etkinliklerle, cesur ve oyunbaz tasarımla ve misafire hizmette samimi kişisel tarzla misafirlerin gerçekten özen gösterildiğini hissetmelerini sağlamakla ünlüyüz.

HUALUXE® Otel ve Tatil Köyleri

Çin konukseverlik ruhunu yakalayın

Capturing the spirit of Chinese hospitality

HUALUXE® Otel ve Tatil Köyleri, Çinli müşteriler için özel olarak tasarlanan ilk yüksek kaliteli uluslararası otel markasıdır.

Çin kültürünü ve mirasını, özellikle de Çin görgü kurallarını, doğanın tazeleme gücünü, statü kabulünü ve etkinleştiren mekanları vurgulayarak lüks markamızın hizmet ve tasarımının her detayına nakşettik.

Crowne Plaza® Otel ve Tatil Köyleri

İş seyahatini verimli kılmak

Enabling your success

Crowne Plaza® Otel ve Tatil Köylerinde iş amaçlı seyahatin daha verimli olması gerektiğine inanıyoruz. Dünyadaki her pazarda iş ve çalışma hayatı değişti. Artık daha dijital, daha esnek, daha mobil, daha bağlantılı bir hal aldı. Dünyanın en büyük lüks markalarından birisi olarak, dünyanın dört bir yanındaki belli başlı kent merkezlerinde, tatil şehirlerinde ve tatil köyü destinasyonlarında tesislerimiz mevcuttur.

Hotel Indigo®

Seyahati ilham verici kılmak

Infused with Local Flavor

Hotel Indigo®'da meraklı insanlara - yeni yerler görmekten, yeni insanlarla ve yeni fikirlerle tanışmaktan esinlenen insanlara hizmet veriyoruz. Kapılarımızdan içeri girdiğiniz anda şık ve canlı butik bir otel bulacaksınız ve dünyanın her yerinde kültürel çeşitlilik gösteren konumlardaki otellerimizde hiçbir tesisimiz bir diğerine benzemiyor. Her bir otel, baştan çıkaran tasarımından ayırt edici menülerimizdeki belirgin yerel malzemelere kadar, otelin her bir yanına özellik katan yerel bölgenin öyküsünden esinlenmektedir.

EVEN® Hotels

Entegre Sağlık

Opening Our Doors

EVEN® Otellerinde evden uzakta daha sağlıklı ve daha mutlu kalış konusunda daha fazla seçenek arayan misafirlere güçlü bir yaşam tarzı sunuyoruz. Otellerimiz ve sağlık konusunda bilgili personelimiz misafirlere sınıfının en iyisi bir fitness deneyimi, daha sağlıklı yiyecek seçenekleri ve doğal, dinlendirici mekanlar sunuyor. Otellerimizin ötesinde daha sağlıklı, daha mutlu bir seyahat için bir başvuru kaynağı olan wellwellwell.com web sitesi üzerinden yolcuların ihtiyaçlarını destekliyoruz.

Holiday Inn® Otelleri

Herkes için seyahat keyfi

Joy of travel for all

Holiday Inn®'de seyahat keyfinin herkesin hakkı olduğuna inanıyoruz. Misafirlerin her zaman sıcak karşılandığı ekonomik, zevkli bir otel deneyimi sunabildiğimiz için gururluyuz.

İlk otelimizin kapılarını 1952 yılında açtık ve bugün Holiday Inn Marka Ailesi dünyadaki en büyük otel markasıdır ve hazırlıkları süren otel sayısı bakımından en büyük portföye sahiptir.

Holiday Inn Express® Otelleri

Basit, Akıllı Seyahat

Simple, Smart Travel

Holiday Inn Express®'te basit, akıllı konaklama sunuyoruz. IHG'nin en hızlı büyüyen otel markası olarak dinlenmek, enerji toplamak ve biraz iş yapmak için sade, cazip bir otele ihtiyaç duyan ve sayıları giderek artan misafirlerin birinci tercihi oluyoruz. Misafirin ihtiyaç duyduğu her şeyi sunuyor ve çok önemli olduğu hallerde daha fazlasını sağlıyoruz.

Holiday Inn Resort®

Aile tatili keyfi

The joy of family holidays

Holiday Inn Resort®'ta tüm ailelerin birlikte harika bir tatil geçirmenin keyfini yaşamalarını istiyoruz.

Dünyanın en beğenilen yerlerinden bazılarında; plajda, tema parkının yanında, golf sahasının bitişiğinde olan tatil köylerimiz çocuk kulübünden özel yüzme havuzlarına, rahat restoranlara ve sessiz ocak başı dinlenme salonlarına kadar çok çeşitli etkinlikler ve konfor sunuyor.

Holiday Inn Club Vacations®

Yaşam boyu tatil keyfi

Opening Our Doors

Holiday Inn Club Vacations® sahipleri ailenin ve yaşam boyu unutulmaz anılara yatırım yapmanın önemini bilen insanlardan oluşan bir topluluğun parçasıdır.

Staybridge Suites®

Bizde kalırken keyfinize bakın

Feel at ease when you stay with us

Uzun süreli kalış markası olarak Staybridge Suites® otellerinde misafirlerin yolculukları sırasında kendilerini evindeymiş gibi hissetmeleri için her mekanın bir topluluk, konfor ve kolaylık duygusu vermesini sağlıyoruz.

Candlewood Suites®

Ana üssünüz

Your home base

Candlewood Suites® otellerinde uzun süreli kalışlarda kendinizi her zaman evinizde hissedeceğiniz, seyahatlerinde eni iyi performansı gösterebileceğiniz ve gerçekten verimli olabileceğiniz daha rahat bir konaklama sunuyoruz.

IHG® Rewards Club

Her kalışınızda daha ödüllendirici bir deneyim

Opening Our Doors

Bizde kaldığınız her gece için ödüllendiriliyorsunuz. Ücretsiz İnternetten kolay puan kazanmaya, harika bir gece uykusuna, her kalışın azami ölçüde ödüllendirici olmasını sağlıyoruz. Dünyanın dört bir yanında 5.000'den fazla konumda büyük markalarımızdan birisini ziyaret ederek başlayın.

InterContinental Hotels Group Hakkında

Daha fazla yerde daha fazla oda

Opening Our Doors

IHG otelleri dünya genelinde 674.000'i aşkın misafir odasıyla her yıl 150 milyondan fazla misafire hizmet sunuyor. Güvenilir on iki markadan oluşan ailemizde bir şehir merkezinde Holiday Inn® otelinin dost canlısı rahatlığından, ödüllü InterContinental® tatil köyünün lüksüne kadar her şey var.