Etkinlik olmaması halinde oturumunuz 5 dakika, 0 saniyesonra sona erecektir. Oturumu Açık Tut
Oturumunuzun süresi bitti. Lütfen profilinize giriş yapın

ihg-about-brands-hero-1600x500-v1

IHG'de herkese True Hospitality (Gerçek Konukseverlik) göstermeyi taahhüt ediyoruz. Dünyanın neresinde olursanız olun kendinizi iyi ağırlanmış ve değerli hissetmenizi istiyoruz. Çünkü hizmet verdiğimiz insanları ve toplumları gerçekten önemsiyoruz ve en yüksek kalitede hizmet sunduğumuz için kendimizle gurur duyuyoruz.

 

Otel markalarımızdan her birisi misafirlerini kendi özgün tarzında ağırlar. Ve dünyanın her yerinde hizmet veriyoruz. Dolayısıyla ister iş için, ister dostlarınızla ve ailenizle keyif için, ya da sadece lüks için seyahat edin, size uygun bir otelimiz mutlaka vardır

 

Sizi yakın zamanda aramızda görmek dileğiyle.

Six Senses Hotels Resorts Spas

Yeniden bağlantı kurmak için zaman yaratın

Yeniden bağlantı kurmak için zaman yaratın

Six Senses'te, uzak adalardan ve safir lagünlerden kentsel mücevherlere ve dağ inzivalarına kadar yerel çevre ile tamamen uyumlu alanlar yaratıyoruz. Tüm tesisler, bir sıra dışılık dokunuşu ile birlikte, topluluğa, sürdürülebilirliğe ve esenliğe bağlılığı paylaşır. Kalıcı amaçları, insanların kendileriyle, başkalarıyla ve çevrelerindeki dünyayla yeniden bağlantı kurmalarına yardımcı olmaktır.

Regent® Hotels & Resorts

Efsane Yeniden Doğuyor

ihg-aboutbrands-regent2-940x266

Konukseverlik, efsanevi. Macera sizi bekliyor. 1970'ten bu yana modern otel ve tatil köyleri koleksiyonumuzun kökleri günümüze kadar varlığını sürdüren bir lüks anlayışıyla sıradışı yaşama uzanıyor.

InterContinental® Hotels & Resorts

InterContinental Yaşamını Yaşayın

Live The InterContinental Life

InterContinental® Hotels & Resorts'ta uluslararası seyahatin her zaman baştan çıkarıcı olması gerektiğine inanıyoruz. Tüm zamanımızı ve enerjimizi InterContinental Yaşamını - uluslararası know-how'ımız ve yerel kültürel bilgeliğimizle birlikte büyüleyici yerlerin görkemini ve heyecanını - takdir eden ve bundan zevk alanlara hizmet sunmaya harcıyoruz.

Kimpton® Hotels & Restaurants

Konaklamanın Farklı Bir Yolu

A different way to stay

ABD'de butik otel konseptini ilk başlatan olarak sektöre öncülük eden Kimpton® Hotels & Restaurants'ta, düşünceli imkân ve ikramlarla, yaratıcı toplantı ve etkinliklerle, cesur ve oyunbaz tasarımla ve misafire hizmette samimi kişisel tarzla misafirlerin gerçekten özen gösterildiğini hissetmelerini sağlamakla ünlüyüz.

HUALUXE® Hotels and Resorts

Çin konukseverlik ruhunu yakalayın

Capturing the spirit of Chinese hospitality

HUALUXE® Otel ve Tatil Köyleri, Çinli müşteriler için özel olarak tasarlanan ilk yüksek kaliteli uluslararası otel markasıdır.

Çin kültürünü ve mirasını, özellikle de Çin görgü kurallarını, doğanın tazeleme gücünü, statü kabulünü ve etkinleştiren mekanları vurgulayarak lüks markamızın hizmet ve tasarımının her detayına nakşettik.

Crowne Plaza® Hotels & Resorts

İş seyahatini verimli kılmak

Enabling your success

Crowne Plaza® Otel ve Tatil Köylerinde iş amaçlı seyahatin daha verimli olması gerektiğine inanıyoruz. Dünyadaki her pazarda iş ve çalışma hayatı değişti. Artık daha dijital, daha esnek, daha mobil, daha bağlantılı bir hal aldı. Dünyanın en büyük lüks markalarından birisi olarak, dünyanın dört bir yanındaki belli başlı kent merkezlerinde, tatil şehirlerinde ve tatil köyü destinasyonlarında tesislerimiz mevcuttur.

voco™

Her duruma uygun

voco-ihgweb-brands-about-voco

İster iş gezisi, hafta sonu buluşması ister aile kutlaması olsun, dost canlısı çalışanlarıyla ferah oteller yaratmak için nitelikle kaliteyi birleştiriyoruz.

Hotel Indigo®

Seyahati ilham verici kılmak

Infused with Local Flavor

Hotel Indigo®'da meraklı insanlara - yeni yerler görmekten, yeni insanlarla ve yeni fikirlerle tanışmaktan esinlenen insanlara hizmet veriyoruz. Kapılarımızdan içeri girdiğiniz anda şık ve canlı butik bir otel bulacaksınız ve dünyanın her yerinde kültürel çeşitlilik gösteren konumlardaki otellerimizde hiçbir tesisimiz bir diğerine benzemiyor. Her bir otel, baştan çıkaran tasarımından ayırt edici menülerimizdeki belirgin yerel malzemelere kadar, otelin her bir yanına özellik katan yerel bölgenin öyküsünden esinlenmektedir.

EVEN® Hotels

Entegre Sağlık

Opening Our Doors

EVEN® Otellerinde evden uzakta daha sağlıklı ve daha mutlu kalış konusunda daha fazla seçenek arayan misafirlere güçlü bir yaşam tarzı sunuyoruz. Otellerimiz ve sağlık konusunda bilgili personelimiz misafirlere sınıfının en iyisi bir fitness deneyimi, daha sağlıklı yiyecek seçenekleri ve doğal, dinlendirici mekanlar sunuyor. Otellerimizin ötesinde daha sağlıklı, daha mutlu bir seyahat için bir başvuru kaynağı olan wellwellwell.com web sitesi üzerinden yolcuların ihtiyaçlarını destekliyoruz.

avid™ hotels

Burada dinlenmek dâhil her şey kolay

avid™ otelleri IHG'nin yeni markasıdır. Gündelik seyahati adil bir fiyata sağlıyor, sıklıkla ihtiyaç duymadıkları şeyler için ödeme yapmak ya da bekledikleri kaliteden ödün vermek zorunda kalan misafirlerin ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Misafirlerin en çok değer verdiği türden bir ağırlama hizmeti - vazgeçilmez olan şeyler olağanüstü iyi bir şekilde - sunmak için buradayız. Her seferinde tam size göre deneyimler.

Holiday Inn®

Biz oradayız. Sizi de bekleriz.

Baba ve kızı birlikte Holiday Inn'de.

Arkadaşlarınızla, ailenizle veya meslektaşlarınızla birlikte orada olmanın sizin için önemini biliyoruz. Holiday Inn® olarak, büyük veya küçük her anı birlikte kutlamayı mümkün olduğunca kolaylaştırmak istiyoruz. Bu nedenle dünya dört bir yanındaki 1.100'den fazla yerde, konforlu ve uygun fiyatlı konaklama ayrıcalığı sunuyoruz.

Holiday Inn Express®

Biz oradayız. Sizi de bekleriz.

Holiday Inn Express Breakfast Bar'da gülümseyen iş arkadaşları

Holiday Inn Express® olarak, insanları bir araya getirebiliyorsa en uzun yolculukların bile buna değdiğine inanıyoruz. Bir sonraki buluşmanızın sebebi ne olursa olsun, bizzat gitmeniz gereken 2.700'den fazla yerde aynı kalitede, temiz ve konforlu bir konaklama sizi bekliyor.

Holiday Inn Resort®

Aile tatili keyfi

The joy of family holidays

Holiday Inn Resort®'ta tüm ailelerin birlikte harika bir tatil geçirmenin keyfini yaşamalarını istiyoruz.

 

Dünyanın en beğenilen yerlerinden bazılarında; plajda, tema parkının yanında, golf sahasının bitişiğinde olan tatil köylerimiz çocuk kulübünden özel yüzme havuzlarına, rahat restoranlara ve sessiz ocak başı dinlenme salonlarına kadar çok çeşitli etkinlikler ve konfor sunuyor.

Holiday Inn Club Vacations®

Yaşam boyu tatil keyfi

Opening Our Doors

Holiday Inn Club Vacations® sahipleri ailenin ve yaşam boyu unutulmaz anılara yatırım yapmanın önemini bilen insanlardan oluşan bir topluluğun parçasıdır.

Staybridge Suites®

Bizde kalırken keyfinize bakın

Feel at ease when you stay with us

Uzun süreli kalış markası olarak Staybridge Suites® otellerinde misafirlerin yolculukları sırasında kendilerini evindeymiş gibi hissetmeleri için her mekanın bir topluluk, konfor ve kolaylık duygusu vermesini sağlıyoruz.

Candlewood Suites®

Ana üssünüz

Your home base

Candlewood Suites® otellerinde uzun süreli kalışlarda kendinizi her zaman evinizde hissedeceğiniz, seyahatlerinde eni iyi performansı gösterebileceğiniz ve gerçekten verimli olabileceğiniz daha rahat bir konaklama sunuyoruz.

IHG® Rewards Club

İlgili, ödüllendirici ilişkiler oluşturmak

With every stay, a more rewarding experience for you

IHG® Rewards Club üyeleri seyahati olması gerektiği gibi yaşar: Kişisel, basit ve ödüllendirici. Üyelerimiz kalışları için doğrudan bizimle rezervasyon yaptırdıklarında kolayca puan kazanır ve bu puanları en çok istedikleri şeyleri almak için kullanabilir.

 

Üyeler keyifli ekstralar için puan kullanma katalogumuzu inceleyebilir, ücretsiz İnternet ile dünyanın her yerinde bağlantıda kalabilir, uçuş ve otel kalışlarıyla kendilerini ödüllendirebilir ve bu arada küçük sürprizlerle karşılaşabilir. Ayrıca üyelik avantajlarını aileleriyle ve dostlarıyla paylaşma esnekliğine de sahip olurlar. Seyahat hiç bu kadar ödüllendirici olmamıştı.

IHG Hakkında

Opening Our Doors

IHG (InterContinental Hotels Group PLC) 2003 yılında bağımsız bir şirket oldu, ancak işletmemizin ve otel markalarımızın çok daha uzun bir geçmişi var. Bu konuda daha fazla bilgi almak, sorumlu işletme olma taahhüdümüzü incelemek, ya da yatırımcı ilişkileri veya medya ekiplerimizle irtibat kurmak için kurumsal web sitemizi ziyaret edin.

Deneyiminiz

Opening Our Doors

IHG global bir şirkettir, bu da sizin için bir fırsatlar dünyası demektir.

 

Çalışanlarımızın fikirleri, yaratıcılığı ve emeği bizi biz yapan ve misafirlerimiz için Gerçek Konukseverliği gerçek kılan şeydir. Sevdiğimiz şey onların bireyselliğidir. Ödüllendirici bir kariyer sunabilecek bir yerde çalışmak isterseniz bu amaçla hazırlanan sitemizi ziyaret edin.

 

Otel markalarının işletmecisi ve franchising vereni olarak, küresel otel sahipleri ağımız IHG'nin en büyük güçlerinden birisidir. Başarımız tesis sahiplerini doğru marka ve pazarlarla eşleştirmemizden ve güçlü yatırım dönüşleri sağlamak için birlikte çalışarak ölçeğimizi ve kaynaklarımızı kullanmamızdan kaynaklanmaktadır. Tesis sahipleri ister bizimle franchising anlaşması yapsın, ister işletmecilik sözleşmesi, uzun vadeli işletmelerin temelinin başarılı ilişkiler geliştirmek olduğunu anlıyoruz. Otelinizi haritada göstermek istiyor musunuz? Buradan global geliştirme web sitemizi ziyaret edin ve ekibimizle buradan irtibat kurun.