Etkinlik olmaması halinde oturumunuz 5 dakika, 0 saniyesonra sona erecektir. Oturumu Açık Tut
PIN Oluştur
Tüm alanlar zorunludur
IHG® Rewards Club'a bir otelde katıldıysanız, IHG® Rewards Club hesabınıza erişebilmek için 4 haneli bir PIN oluşturmanız gerekecektir.
Beklenmedik Sunucu Hatası
Oturumunuzun süresi bitti. Lütfen profilinize giriş yapın
Üzgünüz, sistemimiz geçici olarak kullanım dışı. Lütfen tekrar deneyin veya yardım için IHG® Rewards Club Müşteri Hizmetleri Merkezi ile irtibat kurun.
Girilen 4 haneli numaralar birbiriyle eşleşmelidir.
PIN'i Unuttunuz mu?
Tüm alanlar zorunludur
Beklenmedik Sunucu Hatası
Oturumunuzun süresi bitti. Lütfen profilinize giriş yapın
Üzgünüz, sistemimiz geçici olarak kullanım dışı. Lütfen tekrar deneyin veya yardım için IHG® Rewards Club Müşteri Hizmetleri Merkezi ile irtibat kurun.
Profilinizde e-posta adresi yok mu?

PIN'inizi öğrenmek ve e-posta adresinizle profilinizi güncellemek için IHG® Rewards Club Müşteri Hizmetleri ile irtibat kurun. PIN'inizi aldığınızda ayrıca şu web sitesi üzerinden e-posta adresinizi de güncelleyebilirsiniz: www.ihg.com/updateemail.

Hero Image

Otel teklifleri

Özel otel kampanyaları ve anlaşmaları

IHG, misafirlerimizin parasını korumanın önemini anlıyor. Bu nedenle amacınız ister iş ister tatil gezisi, isterse her ikisi birden olsun, her zaman bütçenize ve seyahat ihtiyaçlarınıza uygun harika otel kampanyaları bulacaksınız.

Otel paketleri

Otel paketlerimizden birisiyle rezervasyon yaptırarak otel kalışınızı daha zengin hale getirin. Odanıza bir yemek planını dahil ederek, nerede yemek yiyeceğinizi düşünme sıkıntısından kurtulun. Otel kalışınızda IHG® Rewards Club bonus puanı kazanın.

IHG® Rewards Club kampanyaları

Paradan tasarruf edin, puan kazanın ve üye bağlılık programımızın avantajlarından yararlanın. Holiday Inn'deki, partnerlerimizdeki, hatta çevrenizdeki restoranlardaki indirimlerden ve özel kampanyalardan yararlanın.

İndirim programları

IHG belirli programlarla ve partnerlerle çalışan misafirlerimize özel fiyatlar ve otel indirimleri sunmaktadır. Evet doğru, sadece kendiniz olduğunuz için ve bağlantılı olduğunuz programlardan ötürü özel muamele görürsünüz.

Toplantı & etkinlik kampanyaları

Özel görevli toplantı profesyonellerimiz, mükemmel toplantı veya etkinlik planlaması için size bire bir yardım hizmeti sunsun. İster iş ister eğlence amaçlı, ister uzak ister yakın olsun, ihtiyaçlarınıza uygun bir yerimiz mutlaka vardır - dünyanın her yerinde 5.000'ü aşkın tesisten dilediğinizi tercih edin.

IHG® Uygulamasını indirin

Cep telefonu numaranızı aşağıya girin. Tüm alanlar zorunludur.

Standart mesaj ve veri ücretleri geçerlidir. Bilgilerinizi pazarlama amacıyla kullanmayacağız.

Devices