Etkinlik olmaması halinde oturumunuz 5 dakika, 0 saniyesonra sona erecektir. Oturumu Açık Tut
Oturumunuzun süresi bitti. Lütfen profilinize giriş yapın

Kısa tatilinizi nerede yapacaksınız?

Size özel bir hafta sonu
Hemen Rezervasyon Yaptırın
Tercihli fiyatlar için kurumsal hesap (müşteri) numarasını girin
Seyahat acenteleriyle ilişkili rezervasyonları tanımlar
Grup kodunuz varsa, özel etkinliğiniz için müsait odaların bir listesini görmek için buraya girin.

* Zorunlu Alanı Gösterir

** Mevcut En İyi Ücret aramasına satış ortaklığı için geçerli ücretler dâhil değildir.

DevamıDaha az Seçenekler
Son İncelenen Otel Yok
Daha fazla arama seçeneği mi istiyorsunuz? Ayrıntılı Aramamızıdeneyin.
Yaz Teklifi - %20 indirim
YAZ TEKLIFI - %20 INDIRIM

 

Yaz geliyor, Yaz Teklifimizle bunu unutulmaz kılmaya ne dersiniz?

 

 • Erken Rezervasyon İndirimli Fiyatla %20 tasarruf edin. Üyeler daha çok tasarruf sağlar
 • Varışa 7 gün öncesine kadar ücretsiz iptal
 • Bir gecelik depozito ve en az 3 gün öncesinde erken rezervasyon gereklidir

En İyi Esnek Fiyat
EN İYI ESNEK FIYAT

 

Seyahat stresinden kurtulun ve en iyi esnek fiyatımızı tercih edin, böylece planlarınızın değişmesi halinde rezervasyonunuzda da değişiklik yapabilirsiniz.

 

 • Rezervasyonunuzu değiştirme veya iptal etme konusunda maksimum esneklik sunar
 • Doğrudan rezervasyonlarda bu fiyat 24 saat önceden tamamen değiştirilebilir
 • 24 saat öncesinde para iadesi yapılabilir

Points & Cash
POINTS & CASH

 

Rezervasyonunuzun bir kısmını puanla, kalanını nakit olarak ödeyin. Puan ve Nakit fiyatları, sık seyahat etmeseniz bile Hediye Gecelerinizi kullanmanızı ve daha az ödeyerek rezervasyon yaptırmanızı sağlar.

Paradan tasarruf etmek istiyorsanız:

 

 • Hediye Geceniz için daha az puan kullanmak istiyorsanız
 • Kullanılabilir 5.000+ puanınız varsa
 • Puan ve Nakit (Points & Cash) tam size göre.

Yemek, Yatak ve Kahvaltı
YEMEK, YATAK VE KAHVALTI

 

En fazla iki kişi için olmak üzere sadece kahvaltının değil, akşam yemeğinin de dahil olduğunu bilerek harika bir kaçamak planlayın! Şartlara Tabidir*

 

 • Günlük kahvaltı dahildir.
 • Her gün akşam yemeği dahildir.
 • Varışa 24 saate kadar ücretsiz iptal.
 • Ön ödeme gerekli değil.

IHG Way of Clean


Temizlik ve misafir güvenini taahhüt ediyoruz

Erken Rezervasyon İndirimli Fiyat şart ve hükümleri

 

Yaz 2021 Avrupa promosyonu (“Promosyon”), yalnızca 11 Haziran 2021 ve 30 Ocak 2022 tarihleri arasında (“Kalış Tarihleri”) Avrupa'daki IHG® markalı katılımcı otellerdeki kalışlar için 08 Haziran 2021 ve 02 Ağustos 2021 tarihleri arasındaki (her iki tarih de dahil) (“Rezervasyon Tarihleri”) Rezervasyon Tarihlerinde “Erken Rezervasyon İndirimli Fiyatı” veya “Erken Rezervasyon İndirimli - IHG® Rewards Üye Fiyatını” kullanarak yapılan seçkin rezervasyonlar için geçerlidir. Birleşik Krallık ve İrlanda'da bulunan katılımcı oteller için Promosyon, 18 Haziran 2021 - 30 Ocak 2022 (her iki tarih de dahil) tarihleri arasındaki kalışlar için 15 Haziran 2021 ve 02 Ağustos 2021 tarihleri arasında yapılan rezervasyonlarda geçerlidir.

Promosyon, otelin sınırsız, nitelikli olmayan, indirimsiz bir fiyatı olan En İyi Esnek Fiyatından %20 indirim sunmaktadır. IHG Rewards üyeleri, doğrudan IHG kanalları üzerinden yapılan rezervasyonlarda %10 ek indirim almaya hak kazanacaklardır. Fiyatlar, oda başına ve gecelik olup Kalış Tarihleri arasında müsaitliğe tabidir.

En az 1 gece kalış gereklidir. Varıştan en az üç (3) gün önceden rezervasyon yaptırılmalıdır. İptal ve müşterinin gelmemesi politikaları uygulanır - rezervasyonlar, check-in tarihinizden yedi (7) gün önce herhangi bir ücret ödemeden iptal edilebilir. Otele gelinmemesi veya check-in'e (7) yedi günden daha az bir süre kala rezervasyon iptali halinde kalışın ilk gecesinin ücreti alınacaktır.

Promosyon, Birleşik Krallık ve Avrupa'da bulunan IHG markalı katılımcı otel ve tatil köylerinde geçerlidir. Katılımcı otellerin tüm ayrıntıları için web sitelerimize bakın.

IHG web siteleri, IHG Uygulaması, MRO üzerinden veya doğrudan otellerde yaptırılan rezervasyonlar IHG Rewards puanları kazandırır. Standart IHG® Rewards programı şart ve hükümleri geçerlidir. Ayrıntılar için www.ihgrewards.com adresini ziyaret edin. Promosyonda sahtecilik yapıldığının tespit edilmesi halinde IHG üyenin puanlarını silme ve üyenin hesabını iptal etme hakkını saklı tutar.

Odada yemek alışverişleri, mini bar alışverişleri, özel yemek ve diğer otel ücretleri indirimin dışındadır. Bazı şehirlerde şehir vergileri uygulanabilir. Rezervasyon yapmak için kredi kartı garantisi gereklidir. Promosyon, grup rezervasyonlarında geçerli değildir. Kullanılmayan kısımlar iade edilemez ve parasal değeri yoktur. Kampanya diğer kampanya, indirim veya promosyonla birlikte kullanılamaz. Fiyatlar, bu Promosyon için katılımcı otellerdeki sınırlı sayıda oda ile doluluk durumuna bağlıdır. Bazı katılımcı otellerde indirimsiz dönemler (kampanyanın uygulanmadığı tarihler) geçerli olabilir. Kesin fatura otelin yerel para birimiyle düzenlenecektir.

IHG, Promosyonu önceden bildirime gerek duymaksızın, hiçbir sorumluluk almadan dilediği anda iptal etme, askıya alma, ve/veya bu şart ve hükümlerde değişiklik yapma hakkını saklı tutar. IHG, yürürlükteki yasaların izin verdiği ölçüde, bu Promosyonun nihai yorum hakkını saklı tutar.

©2021 IHG Hotels Limited, Broadwater Park, Denham, UB9 5HR, UK. Tüm hakları saklıdır. Otellerin çoğunun mülkiyeti ve/ya işletmesi bağımsız kişi veya kurumlara aittir.

 

En İyi Esnek Fiyat Şart ve Hükümleri

 

En İyi Esnek Fiyatımız, rezervasyon tarihinde ilgili oda türü için en iyi, en az kısıtlayıcı, genele açık fiyattır. Daha düşük fiyatlar bulunabilse de, bunlar rezervasyon anında ödeme, minimum kalış süresi ya da para iadesi olmaması gibi şartlara tabi olacaktır. Seyahat ihtiyaçlarınız için en uygun fiyattan rezervasyon yaptırdığınızdan emin olmak için lütfen rezervasyon tarihinde bunu kontrol edin. Bireysel otel politikalarına bağlı olarak bazı kısıtlamalar söz konusudur. Rezervasyon değişiklikleri genellikle kabul edilebilir, ancak rezervasyondan önce otelin iptal politikasını mutlaka kontrol edin, çünkü varış tarihine ve seçilen otele bağlı olarak iptal ücreti uygulanabilir.

©2021 IHG Hotels Limited, Broadwater Park, Denham, UB9 5HR, UK. Tüm hakları saklıdır. Çoğu otellerin mülkiyeti bağımsızdır ve/veya bağımsız olarak işletilmektedir.

 

Çocuklar için Ücretsiz Konaklama ve Yemek şart ve hükümleri

 

*Holiday Inn® Otellerinde Çocuklar için Ücretsiz Konaklama ve Yemek Otel misafiri olarak kayıtlı olan ve tam fiyatlı menüden en az bir ana yemek sipariş etmesi gereken bir yetişkine eşlik ettiğinde, 12 yaş altındaki çocuklar tüm gün yemek sunulan özel restoranlarımızda ve çocuk menüsünden (çocuk başına 1 ana yemek ve 1 tatlı) seçim yaparak ücretsiz kahvaltı, öğle yemeği ve akşam yemeğinin keyfini çıkarırlar. ​

IHG®, promosyonu bildirime gerek duymaksızın dilediği anda iptal etme, askıya alma, ve/ya bunlarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar. IHG® bu promosyonun nihai yorum hakkını saklı tutar.

©2021 InterContinental Hotels Group için ve adına IHG Hotels Limited, Broadwater Park, Denham, UB9 5HR, UK. Tüm hakları saklıdır. Otellerin çoğunun mülkiyeti ve/ya işletmesi bağımsız kişi veya kurumlara aittir.

 

Çocuklar için Ücretsiz Konaklama ve Yemek şart ve hükümleri

 

*Holiday Inn®, Holiday Inn Express®, Crowne Plaza®, InterContinental®, Hotel Indigo®, Staybridge Suites® ve voco™ hotels tesislerinde Çocuklar için Ücretsiz Konaklama.İştirakçi otellerde, odada maksimum kişi sayısı kısıtlamalarına ve müsaitliğe tabi olarak, en fazla iki erişkinle aynı odayı paylaşan 17 yaşından küçük en fazla iki çocuk için konaklama ücretsizdir. Bebek beşiği/katlanır çocuk yatağı ücretsizdir, buna karşılık toplanır yataklara ücret uygulanabilir.Odada maksimum kişi sayısı kuralları bu kampanyayı geçersiz kılar.

IHG®, promosyonu bildirime gerek duymaksızın dilediği anda iptal etme, askıya alma, ve/ya bunlarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar. IHG® bu promosyonun nihai yorum hakkını saklı tutar.

©2021 InterContinental Hotels Group için ve adına IHG Hotels Limited, Broadwater Park, Denham, UB9 5HR, UK. Tüm hakları saklıdır. Otellerin çoğunun mülkiyeti ve/ya işletmesi bağımsız kişi veya kurumlara aittir.

 

Akşam Yemeği, Oda ve Kahvaltı - Şart ve Hükümler

 

*Akşam Yemeği, Oda ve Kahvaltı fiyatı Avrupa'nın seçkin otellerinde mevcuttur. Tamamen esnek fiyata kahvaltı ve bir veya bir odayı paylaşan iki erişkin için özel bir otel restoranında set menüden veya büfeden üç çeşit akşam yemeği dahildir. Akşam yemeğiyle içecekler ve bahşişler dahil değildir. Oda servisi için ilave ücret uygulanabilir.

Misafirlerin ve çalışanların sağlığı için, bildiğimiz ve sevdiğimiz kahvaltı büfesi de dahil olmak üzere otel deneyimi biraz farklı bir his verebilir. Kısa vadede açık büfe servisi duraklatılabilir, ancak şimdilik ekiplerimiz sizi yeni güne hazırlamak için sağlıklı ve lezzetli seçenekler yarattı. Daha fazla bilgi için lütfen otelle iletişime geçin.

Holiday Inn® Hotels'te çocuklar için ücretsiz konaklama ve yemek. Otel misafiri olarak kayıtlı olan ve tam fiyatlı menüden en az bir ana yemek sipariş etmesi gereken bir yetişkine eşlik ettiğinde, 12 yaş altındaki çocuklar tüm gün yemek sunulan özel restoranlarımızda ve çocuk menüsünden (çocuk başına 1 ana yemek ve 1 tatlı) seçim yaparak ücretsiz kahvaltı, öğle yemeği ve akşam yemeğinin keyfini çıkarırlar. ​

Rezervasyonunuzu varışınızdan önce saat 16:00'dan (otel yerel saatiyle) önce iptal ettirmeniz halinde hiçbir ücret tahsil edilmeyecektir. Rezervasyonunuzu varışınızdan önceki gün saat 16:00'dan (otel yerel saatiyle) sonra iptal ettirmeniz veya otele gelmemeniz halinde kredi kartınızdan veya diğer garantili ödeme yönteminizden oda başına ilk gece ücreti çekilecektir. Vergiler uygulanabilir. ​

Doluluk kısıtlama tarihleri geçerli olabilir ve odalar müsaitliğe tabidir. Bazı oda türleri hariç tutulabilir. Gerekli minimum kalış süresi ve oda başına izin verilen misafir sayısı konusunda otel politikaları farklılık gösterir. Gösterilen fiyatlar oda başına gecelik olup yayınlandığı sırada doğrudur ve odalar müsaitlik durumuna bağlıdır. Vergiler, hizmet ücretleri ve kredi kartı ek ücretleri uygulanabilir. Fiyatlara vergiler, bahşişler, kahvaltı ve akşam yemeğinin dahil olduğu durumlar dışındaki yiyecek ve içecek ile cep harcamaları dâhil değildir. ​

Diğer indirimli fiyat promosyonlarıyla birlikte kullanılamaz. Otele özgü erken ayrılış ücreti uygulanır. Kullanılmayan kısımlar iade edilemez ve parasal değeri yoktur. Grup rezervasyonları için geçerli değildir ve başka herhangi bir teklif veya promosyonla birleştirilemez. ​

Fiyatlar IHG® Rewards puanı kazandırır. Standart IHG® Rewards programı şart ve hükümleri geçerlidir. Ayrıntılar için www.ihgrewards.com adresini ziyaret edin. Fiyatta sahtecilik yapıldığının tespit edilmesi halinde IHG üyenin puanlarını silme ve üyenin hesabını iptal etme hakkını saklı tutar. Başka şart ve hükümler geçerli olabilir, ilave ayrıntılar için lütfen katılımcı tesislerin rezervasyon sayfalarını ziyaret edin.

IHG®, promosyonu bildirime gerek duymaksızın dilediği anda iptal etme, askıya alma, ve/ya bunlarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar. IHG® bu promosyonun nihai yorum hakkını saklı tutar.

©2021 InterContinental Hotels Group için ve adına IHG Hotels Limited, Broadwater Park, Denham, UB9 5HR, UK. Tüm hakları saklıdır. Otellerin çoğunun mülkiyeti ve/ya işletmesi bağımsız kişi veya kurumlara aittir.