Etkinlik olmaması halinde oturumunuz 5 dakika, 0 saniyesonra sona erecektir. Oturumu Açık Tut
Oturumunuzun süresi bitti. Lütfen profilinize giriş yapın

IHG Hotels & Resorts | Yaz Teklifi - %20 indirim

EU_Summer_2021_landing-Page_lvp_TR_1440x617
Hemen Rezervasyon Yaptırın
Tercihli fiyatlar için kurumsal hesap (müşteri) numarasını girin
Seyahat acenteleriyle ilişkili rezervasyonları tanımlar
Grup kodunuz varsa, özel etkinliğiniz için müsait odaların bir listesini görmek için buraya girin.

* Zorunlu Alanı Gösterir

** Mevcut En İyi Ücret aramasına satış ortaklığı için geçerli ücretler dâhil değildir.

DevamıDaha az Seçenekler
Son İncelenen Otel Yok
Daha fazla arama seçeneği mi istiyorsunuz? Ayrıntılı Aramamızıdeneyin.

Yaz geliyor, Yaz Teklifimizle bunu unutulmaz kılmaya ne dersiniz?

 

2 Ağustos 2021'e kadar rezerve edin, 30 Ocak 2022'ye kadar konaklayın.

Yaz Teklifi

Yaz Teklifi


Erken Rezervasyon İndirimli Fiyatla %20 tasarruf edin. Üyeler daha çok tasarruf sağlar.

Ayrıntılar

Ayrıntılar


Varışa 7 gün öncesine kadar ücretsiz iptal. Bir gecelik depozito ve en az 3 gün öncesinde erken rezervasyon gereklidir.

Çocuklar İçin Ücretsiz Konaklama

Çocuklar İçin Ücretsiz Konaklama


Seçkin IHG® Otellerinde ve Tatil Köylerinde. Ve Holiday Inn® otellerinde de Çocuklar İçin Ücretsiz Konaklama ve Yemek!

Birleşik Krallık ve Avrupa'daki katılımcı otellerde. Şartlara tabidir*

IHG Way of Clean


Temizlik ve misafir güvenini taahhüt ediyoruz

Erken Rezervasyon İndirimli Fiyat şart ve hükümleri

 

Yaz 2021 Avrupa promosyonu (“Promosyon”), yalnızca 11 Haziran 2021 ve 30 Ocak 2022 tarihleri arasında (“Kalış Tarihleri”) Avrupa'daki IHG® markalı katılımcı otellerdeki kalışlar için 08 Haziran 2021 ve 02 Ağustos 2021 tarihleri arasındaki (her iki tarih de dahil) (“Rezervasyon Tarihleri”) Rezervasyon Tarihlerinde “Erken Rezervasyon İndirimli Fiyatı” veya “Erken Rezervasyon İndirimli - IHG® Rewards Üye Fiyatını” kullanarak yapılan seçkin rezervasyonlar için geçerlidir. Birleşik Krallık ve İrlanda'da bulunan katılımcı oteller için Promosyon, 18 Haziran 2021 - 30 Ocak 2022 (her iki tarih de dahil) tarihleri arasındaki kalışlar için 15 Haziran 2021 ve 02 Ağustos 2021 tarihleri arasında yapılan rezervasyonlarda geçerlidir.

Promosyon, otelin sınırsız, nitelikli olmayan, indirimsiz bir fiyatı olan En İyi Esnek Fiyatından %20 indirim sunmaktadır. IHG Rewards üyeleri, doğrudan IHG kanalları üzerinden yapılan rezervasyonlarda %10 ek indirim almaya hak kazanacaklardır. Fiyatlar, oda başına ve gecelik olup Kalış Tarihleri arasında müsaitliğe tabidir.

En az 1 gece kalış gereklidir. Varıştan en az üç (3) gün önceden rezervasyon yaptırılmalıdır. İptal ve müşterinin gelmemesi politikaları uygulanır - rezervasyonlar, check-in tarihinizden yedi (7) gün önce herhangi bir ücret ödemeden iptal edilebilir. Otele gelinmemesi veya check-in'e (7) yedi günden daha az bir süre kala rezervasyon iptali halinde kalışın ilk gecesinin ücreti alınacaktır.

Promosyon, Birleşik Krallık ve Avrupa'da bulunan IHG markalı katılımcı otel ve tatil köylerinde geçerlidir. Katılımcı otellerin tüm ayrıntıları için web sitelerimize bakın.

IHG web siteleri, IHG Uygulaması, MRO üzerinden veya doğrudan otellerde yaptırılan rezervasyonlar IHG Rewards puanları kazandırır. Standart IHG® Rewards programı şart ve hükümleri geçerlidir. Ayrıntılar için www.ihgrewards.com adresini ziyaret edin. Promosyonda sahtecilik yapıldığının tespit edilmesi halinde IHG üyenin puanlarını silme ve üyenin hesabını iptal etme hakkını saklı tutar.

Odada yemek alışverişleri, mini bar alışverişleri, özel yemek ve diğer otel ücretleri indirimin dışındadır. Bazı şehirlerde şehir vergileri uygulanabilir. Rezervasyon yapmak için kredi kartı garantisi gereklidir. Promosyon, grup rezervasyonlarında geçerli değildir. Kullanılmayan kısımlar iade edilemez ve parasal değeri yoktur. Kampanya diğer kampanya, indirim veya promosyonla birlikte kullanılamaz. Fiyatlar, bu Promosyon için katılımcı otellerdeki sınırlı sayıda oda ile doluluk durumuna bağlıdır. Bazı katılımcı otellerde indirimsiz dönemler (kampanyanın uygulanmadığı tarihler) geçerli olabilir. Kesin fatura otelin yerel para birimiyle düzenlenecektir.

IHG, Promosyonu önceden bildirime gerek duymaksızın, hiçbir sorumluluk almadan dilediği anda iptal etme, askıya alma, ve/veya bu şart ve hükümlerde değişiklik yapma hakkını saklı tutar. IHG, yürürlükteki yasaların izin verdiği ölçüde, bu Promosyonun nihai yorum hakkını saklı tutar.

©2021 IHG Hotels Limited, Broadwater Park, Denham, UB9 5HR, UK. Tüm hakları saklıdır. Otellerin çoğunun mülkiyeti ve/ya işletmesi bağımsız kişi veya kurumlara aittir.

Çocuklar için Ücretsiz Konaklama ve Yemek şart ve hükümleri

 

*Holiday Inn® Otellerinde Çocuklar için Ücretsiz Konaklama ve Yemek Otel misafiri olarak kayıtlı olan ve tam fiyatlı menüden en az bir ana yemek sipariş etmesi gereken bir yetişkine eşlik ettiğinde, 12 yaş altındaki çocuklar tüm gün yemek sunulan özel restoranlarımızda ve çocuk menüsünden (çocuk başına 1 ana yemek ve 1 tatlı) seçim yaparak ücretsiz kahvaltı, öğle yemeği ve akşam yemeğinin keyfini çıkarırlar.

IHG®, promosyonu bildirime gerek duymaksızın dilediği anda iptal etme, askıya alma, ve/ya bunlarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar. IHG® bu promosyonun nihai yorum hakkını saklı tutar.

Çocuklar için Ücretsiz Konaklama ve Yemek şart ve hükümleri

 

*Holiday Inn®, Holiday Inn Express®, Crowne Plaza®, InterContinental®, Hotel Indigo®, Staybridge Suites® ve voco™ hotels tesislerinde Çocuklar için Ücretsiz Konaklama. İştirakçi otellerde, odada maksimum kişi sayısı kısıtlamalarına ve müsaitliğe tabi olarak, en fazla iki erişkinle aynı odayı paylaşan 17 yaşından küçük en fazla iki çocuk için konaklama ücretsizdir. Bebek beşiği/katlanır çocuk yatağı ücretsizdir, buna karşılık toplanır yataklara ücret uygulanabilir. Odada maksimum kişi sayısı kuralları bu kampanyayı geçersiz kılar.