Etkinlik olmaması halinde oturumunuz 5 dakika, 0 saniyesonra sona erecektir. Oturumu Açık Tut
PIN Oluştur
Tüm alanlar zorunludur
IHG® Rewards Club'a bir otelde katıldıysanız, IHG® Rewards Club hesabınıza erişebilmek için 4 haneli bir PIN oluşturmanız gerekecektir.
Beklenmedik Sunucu Hatası
Oturumunuzun süresi bitti. Lütfen profilinize giriş yapın
Üzgünüz, sistemimiz geçici olarak kullanım dışı. Lütfen tekrar deneyin veya yardım için IHG® Rewards Club Müşteri Hizmetleri Merkezi ile irtibat kurun.
Girilen 4 haneli numaralar birbiriyle eşleşmelidir.
PIN'i Unuttunuz mu?
Tüm alanlar zorunludur
Beklenmedik Sunucu Hatası
Oturumunuzun süresi bitti. Lütfen profilinize giriş yapın
Üzgünüz, sistemimiz geçici olarak kullanım dışı. Lütfen tekrar deneyin veya yardım için IHG® Rewards Club Müşteri Hizmetleri Merkezi ile irtibat kurun.
Profilinizde e-posta adresi yok mu?

PIN'inizi öğrenmek ve e-posta adresinizle profilinizi güncellemek için IHG® Rewards Club Müşteri Hizmetleri ile irtibat kurun. PIN'inizi aldığınızda ayrıca şu web sitesi üzerinden e-posta adresinizi de güncelleyebilirsiniz: www.ihg.com/updateemail.

Müşteri Hizmetleri

SSS

En Sık Sorulan Sorulara cevap bulmak için bilgi merkezimize erişin.

Submit

Online form göndererek sorunu veya endişelerinizi bize bildirin. Sorununuzu inceleyip size zamanında geri döneceğiz.

İrtibat

Daha fazla yardıma ihtiyacınız mı var? Size en yakın Dünya Rezervasyon Ofisinizle irtibat kurun.

En Sık Sorulan Sorular


Rezervasyonlar

Herhangi bir Intercontinental Hotels Group (IHG) oteli rezervasyonunuzu değiştirmeniz veya iptal etmeniz kolaydır. Rezervasyonlarınızı Yönetin sayfamızı ziyaret edebilir veya en yakın rezervasyon ofisinden bizi arayabilirsiniz .
IHG otelleri, toplantılarınız ve grup etkinlikleriniz için konforlu ve pratik paketlerden lüks paketlere kadar çok çeşitli hizmetler sunmaktadır. Bugün başlamak için grup ve toplantı hizmetlerimiz hakkında çevrimiçi bilgi alın.

IHG® Rewards Club

IHG® Rewards Club hesabınıza girip "Kişisel Bilgiler"e tıklayarak PIN numaranızı online olarak değiştirebilirsiniz.
Üyelik numaranızı almak için size en yakın IHG® Rewards Club Hizmet Merkezini arayabilir veya bize e-posta gönderebilirsiniz
Mevcut rezervasyonu inceleyip, adınızın yanındaki "IHG® Rewards Club Numarası Ekle"ye tıklayın.
Henüz bir PIN'iniz yoksa Pininizi Oluşturun sayfamıza erişerek hesabınız için PIN oluşturabilirsiniz.

IHG® BUSINESS REWARDS

The participating hotel is responsible for posting IHG® Rewards Club points to a member’s account after the eligible business meeting or special event is completed and paid. It may take up to 6 weeks for your points to post. Please check your account online or contact the hotel where you booked to check the status of your IHG® Rewards Club points.
Beginning April 1, 2015 you can earn IHG® Business Rewards points in two ways: You can either call the Reservations Office to book up to nine hotel rooms or you can call the hotel directly to book rooms, business meetings, wedding services, and other special events.
Evet, IHG® otelinde kalan kişi ® Rewards Club'a kayıt yaptırmış olması ve IHG® Rewards Club nitelikli fiyattan rezervasyon yaptırması koşuluyla IHG® Rewards Club puanı kazanabilecektir. Rezervasyonu yapan kişi olarak, rezervasyon anında tüm misafirlerin IHG® Rewards Club numaralarını kaydederek herkesin verilen puanları doğru almasını sağlamanız gerekir. Nitelikli fiyatlarla ilgili daha fazla bilgi için lütfen IHG® Rewards Club Şart ve Hükümlerinebakın.
Hediye Geceler, hediye çekleri, uçak biletleri, hatta anında müzik ve eğlence programı indirme gibi çok çeşitli hediyeler mevcuttur. Tüm hediyeleri görmek için lütfen ziyaret edin: http://www.ihg.com/rewardsclub/tr/tr/redeem-rewards