Etkinlik olmaması halinde oturumunuz 5 dakika, 0 saniyesonra sona erecektir. Oturumu Açık Tut
PIN Oluştur
Tüm alanlar zorunludur
IHG® Rewards Club'a bir otelde katıldıysanız, IHG® Rewards Club hesabınıza erişebilmek için 4 haneli bir PIN oluşturmanız gerekecektir.
Beklenmedik Sunucu Hatası
Oturumunuzun süresi bitti. Lütfen profilinize giriş yapın
Verdiğiniz bilgiler dosyamızdaki sizinle ilgili bilgilerle eşleşmiyor. Lütfen tekrar deneyin veya 1-888-897-0089 no.lu telefondan IHG® Rewards Club Hizmetlerini arayın.
IHG® Rewards Club hesabınızda, hesapla ilişkili bir PIN zaten var. Otomatik telefon sistemimizi kullanıyorsanız, PIN'iniz aynıdır. PIN numaranızı unuttuysanız, PIN'inizi IHG® Rewards Club hesabınızdaki e-posta adresine gönderebiliriz. Yardım için lütfen size en yakın IHG® Rewards Club Müşteri Hizmetleri ile irtibat kurun.
Girdiğiniz Kişisel Tanım Numarası (PIN) Teyidi geçersiz. Her iki numaranın da aynı olduğundan emin olun.
Your PIN is not strong enough. PIN'inizi değiştirmenizgerekiyor.
E-posta adresleri birbirine uymalıdır.
Üzgünüz, sistemimiz geçici olarak kullanım dışı. Lütfen tekrar deneyin veya yardım için IHG® Rewards Club Müşteri Hizmetleri Merkezi ile irtibat kurun.
Girilen 4 haneli numaralar birbiriyle eşleşmelidir.
PIN'i Unuttunuz mu?
Tüm alanlar zorunludur
Beklenmedik Sunucu Hatası
Oturumunuzun süresi bitti. Lütfen profilinize giriş yapın
Üzgünüz, sistemimiz geçici olarak kullanım dışı. Lütfen tekrar deneyin veya yardım için IHG® Rewards Club Müşteri Hizmetleri Merkezi ile irtibat kurun.
Profilinizde e-posta adresi yok mu?

PIN'inizi öğrenmek ve e-posta adresinizle profilinizi güncellemek için IHG® Rewards Club Müşteri Hizmetleri ile irtibat kurun. PIN'inizi aldığınızda ayrıca şu web sitesi üzerinden e-posta adresinizi de güncelleyebilirsiniz: www.ihg.com/updateemail.

Oturumunuzun süresi bitti. Lütfen profilinize giriş yapın

Ana Sayfa > Bizimle Avantajlı Rezervasyon Yaptırın

Bizimle Avantajlı Rezervasyon Yaptırın

En İyi Fiyat Garantimizi İlan Ediyoruz

Doğrudan bizimle rezervasyon yaptırdığınızda her zaman en düşük online fiyatı alacağınız sözünü veriyoruz. Başka bir yerde daha iyi fiyat bulursanız, o fiyatı uygulayacak ve en fazla 40.000 puan olmak kaydıyla, size 5 kat daha fazla IHG® Rewards Club Puanı vereceğiz, dolayısıyla cüzdanınıza değil, kalışınıza odaklanabilirsiniz.


Bulduğunuz fiyatın buna hak kazandırıp kazandırmadığını merak mı ediyorsunuz? Sıkça Sorulan Sorularımızda tüm cevaplar mevcut. 


Şart ve hükümlerimizin tamamı hakkında bilgi almak için buraya tıklayın.

Bizimle Avantajlı Rezervasyon Yaptırın, Bu, En İyi Fiyat Garantimizdir ve Daha Fazlası Vardır

Bu ek özellikleri dikkate alın.

Garantili Oda simgesi

Odanızı garantilemenin en iyi yolu,
IHG üzerinden bir Garantili Oda Rezervasyonudur. Rezervasyonunuzun herhangi bir nedenle uygulanamaması halinde , size uygun ve benzer bir başka otelde oda ayarlayacak ve oraya götürülmenizi sağlayacaktır. Ayrıca ilk gece kalışınızın tüm masraflarını vergisiyle birlikte biz karşılayacağız. Peşin yatırılan depozito size iade edilecektir.

Harika Hediyeler simgesi

Dünyadaki En İyi Otel Hediyeleri Programı
Doğrudan bizimle rezervasyon yaptırmanızın dünyanın en iyi otel ödül programının tüm faydalarını elde etmenin harika bir yolu olduğunu biliyor musunuz? Çünkü IHG® Reward Klub ile puan kazanarak puanları dünya çapındaki 5.000'den fazla IHG otelinde kalarak ve bir dizi "otelin ötesinde" ödül alarak kullanabilirsiniz.

IHG® Rewards Club hakkında daha fazla bilgi alın. Bağlantı yeni bir pencerede açılacaktır.

Güvenlik simgesi

Güvenli İşlemler
IHG.com üzerinden rezervasyon yaptırdığınız zaman işlemlerinizin güvenli olacağından emin olabilirsiniz. Çünkü kişisel bilgilerinizin İnternet üzerinden gönderilmeden önce otomatik olarak kriptolanmasını sağlamak için en son teknolojiyi kullanıyoruz ve lider bir İnternet güven hizmetleri sağlayıcısı ile işbirliği yapıyoruz.

Gizliliğinize verdiğimiz önem hakkında daha fazla bilgi alın.

Mevcut Tüm Fiyatlar simgesi

Her Oda, Her Fiyat, Her Zaman.
Bazı seyahat siteleri en iyi fiyatları sunduklarını iddia ediyor, ancak sadece sınırlı bir envanter sunuyorlar - ve aldığınız tek fiyat, onların istediği fiyat oluyor. IHG.com üzerinden rezervasyon yaptırdığınızda mevcut çoğu oda ve fiyat türlerine erişim kazanıyorsunuz, bu da bizi çoğu seçenekte en iyi online kaynağınız yapıyor.

Rezervasyon Komisyonu Yok simgesi

Rezervasyon Komisyonu Yok.
Diğer birçok seyahat sitesinde bazen 10$'a varan gizli bir rezervasyon komisyonu alınmaktadır. Diğer birçok seyahat sitesinde bazen 10$'a varan gizli bir rezervasyon komisyonu alınmaktadır. Bu gizli komisyonlardan neden kaçınmıyorsunuz? Bunun için, rezervasyonlarınızı doğrudan bizimle yaptırdığınızda kesinlikle rezervasyon ücreti ödemezsiniz.

Eksiksiz Otel Bilgileri simgesi

Otellerimiz hakkında en kapsamlı bilgiler.
Gitmeden önce öğrenin. IHG.com, güncel oda açıklamaları, fotoğraflar, seyahat rehberleri, haritalar ve yol tarifleri de dahil olmak üzere, otellerimiz hakkında eksiksiz ve kapsamlı bilgiler edinebileceğiniz, böylece tatilinizi en iyi şekilde geçirmek için kullanabileceğiniz bir kaynaktır. Her şey bir yana, oranın sahibi biziz.

Bir tatil, hafta sonu veya iş gezisi planlarken, Bizimle Avantajlı Rezervasyon Yaptırın özelliğinin gücünden yararlanır.\


Programın Anakara Çin, Macau, Hong Kong ve Tayvan'daki IHG otellerinde de geçerli olmadığını lütfen unutmayın.

Dünya Genelinde IHG Oteli Ara

Belirttiğiniz arama kriterlerine uygun otel yok. Lütfen seçimlerinizi değiştirerek tekrar deneyin.

Close

Destination
Finding a hotel is easy. Your destination can be:

  • a city (San Francisco)
  • an address (123 Main St., Springfield, IL)
  • an airport (LAX)
  • a point of interest (Fenway Park)
  • Zip Code (30308)
Son Aramalar
Close

Aramanız birden fazla sonuç buldu. Varış yerinizi aşağıdaki listeden seçin. Varış yeriniz listede yoksa bu pencereyi kapatıp başka bir arama yapın.

Varış yeri alanı hakkında daha fazla bilgi almak için seçin Bir Güzergah Üzerindeki Otelleri Bul
Bir Güzergah Üzerindeki Otelleri Bul
Takvimi açmak için seçin.
Takvimi açmak için seçin.

Reward Nights
When redeeming points for a Reward Night, you may only book one room at a time.

Once you complete your Reward Night reservation you will be given the option to duplicate this reservation.

When booking a Free Night, you may only book one room at a time. Once you complete your Free Night reservation you will be given the option to duplicate this reservation.
Daha fazla arama seçeneği
Arama seçeneklerini gizle
Kurumsal ID'ler hakkında daha fazla bilgi almak için seçin

Corporate ID
If your company has a preferred corporate account with us, please provide the account number here. This will allow us to display your company's preferred rates.

IATA numaraları hakkında daha fazla bilgi almak için seçin

The IATA number is a number that identifies bookings associated with travel agencies

IHG Markaları
Sonuçları gösterme kriteri:
İmkanlar
Giris tarihi
(örn. 14 Eki 2019)
Çikis tarihi
(örn. 15 Eki 2019)
Talebiniz işleme konuyor...

To book more than 9 rooms for one stay or request a quote, please use our Easy Meetings Link will open in new browser window. tool or call 1-800-MEETING (in United States, Mexico and Canada).

Kapatmak için seçin