Etkinlik olmaması halinde oturumunuz 5 dakika, 0 saniyesonra sona erecektir. Oturumu Açık Tut
PIN Oluştur
Tüm alanlar zorunludur
IHG® Rewards Club'a bir otelde katıldıysanız, IHG® Rewards Club hesabınıza erişebilmek için 4 haneli bir PIN oluşturmanız gerekecektir.
Beklenmedik Sunucu Hatası
Oturumunuzun süresi bitti. Lütfen profilinize giriş yapın
Verdiğiniz bilgiler dosyamızdaki sizinle ilgili bilgilerle eşleşmiyor. Lütfen tekrar deneyin veya 1-888-897-0089 no.lu telefondan IHG® Rewards Club Hizmetlerini arayın.
IHG® Rewards Club hesabınızda, hesapla ilişkili bir PIN zaten var. Otomatik telefon sistemimizi kullanıyorsanız, PIN'iniz aynıdır. PIN numaranızı unuttuysanız, PIN'inizi IHG® Rewards Club hesabınızdaki e-posta adresine gönderebiliriz. Yardım için lütfen size en yakın IHG® Rewards Club Müşteri Hizmetleri ile irtibat kurun.
Girdiğiniz Kişisel Tanım Numarası (PIN) Teyidi geçersiz. Her iki numaranın da aynı olduğundan emin olun.
Your PIN is not strong enough. PIN'inizi değiştirmenizgerekiyor.
E-posta adresleri birbirine uymalıdır.
Üzgünüz, sistemimiz geçici olarak kullanım dışı. Lütfen tekrar deneyin veya yardım için IHG® Rewards Club Müşteri Hizmetleri Merkezi ile irtibat kurun.
Girilen 4 haneli numaralar birbiriyle eşleşmelidir.
PIN'i Unuttunuz mu?
Tüm alanlar zorunludur
Beklenmedik Sunucu Hatası
Oturumunuzun süresi bitti. Lütfen profilinize giriş yapın
Üzgünüz, sistemimiz geçici olarak kullanım dışı. Lütfen tekrar deneyin veya yardım için IHG® Rewards Club Müşteri Hizmetleri Merkezi ile irtibat kurun.
Profilinizde e-posta adresi yok mu?

PIN'inizi öğrenmek ve e-posta adresinizle profilinizi güncellemek için IHG® Rewards Club Müşteri Hizmetleri ile irtibat kurun. PIN'inizi aldığınızda ayrıca şu web sitesi üzerinden e-posta adresinizi de güncelleyebilirsiniz: www.ihg.com/updateemail.

Hediyeler Kazanın

Kalış Resmi

Kalışınız ve gününüzün iyi geçmesi için buradayız

Kolay hediyeler, sadece sizin için

Getting rewarded is easy. You earn points toward rewards when you stay with us, when you travel, shop and dine with our partners, and when you take advantage of our exclusive offers. Enjoying all we have to offer adds up to an even more rewarding experience for you. 

Your points are yours to enjoy. And to keep accruing points toward great rewards, all you have to do is earn more or redeem some points within a 12-month period.

logo-ihg-rewardsclub

Zaten Üye misiniz? Hesabınızı Yönetin

Kazanma Yolları

5.000'den fazla otelle, IHG’nin dünyanın en büyük otel şirketi olduğu bir sır değil, dolayısıyla bizde kalmak da kolay, puan kazanmak da.

Otelde Kalışlar

Her 1 USD başına 10 Puan

IC-Logo
KI-Logo
IN-Logo
VN-Logo
Hualuxe-Logo
CP-Logo
VX-Logo
HI-Logo
EX-Logo
RS-Logo
CV-Logo
VA-Logo

Her 1 USD başına 5 Puan

SB-Logo
CW-Logo


 

Kampanyalar ve Partnerler

Promosyonlar

Promosyonlar

Bonus puanlardan indirimli oda fiyatlarına kadar, üyelerimize sürekli daha fazlasını vermek için çaba harcıyoruz. En son promosyonlarımızıinceleyin.

Partnerler

Partnerler

Partnerlarımızla seyahat ettiğinizde, yemek yediğinizde ve alışveriş yaptığınızda toplam puanınızın arttığını göreceksiniz. Kimlerle işbirliği yaptığımızı inceleyin.

Havayolu Mili

Havayolu Mili

Nitelikli her kalışınız karşılığında puan yerine havayolu şirketinizin sık uçuş kulübüyle mil kazanın. İştirakçi havayollarını bulun.