Etkinlik olmaması halinde oturumunuz 5 dakika, 0 saniyesonra sona erecektir. Oturumu Açık Tut
PIN Oluştur
Tüm alanlar zorunludur
IHG® Rewards Club'a bir otelde katıldıysanız, IHG® Rewards Club hesabınıza erişebilmek için 4 haneli bir PIN oluşturmanız gerekecektir.
Beklenmedik Sunucu Hatası
Oturumunuzun süresi bitti. Lütfen profilinize giriş yapın
Verdiğiniz bilgiler dosyamızdaki sizinle ilgili bilgilerle eşleşmiyor. Lütfen tekrar deneyin veya 1-888-897-0089 no.lu telefondan IHG® Rewards Club Hizmetlerini arayın.
IHG® Rewards Club hesabınızda, hesapla ilişkili bir PIN zaten var. Otomatik telefon sistemimizi kullanıyorsanız, PIN'iniz aynıdır. PIN numaranızı unuttuysanız, PIN'inizi IHG® Rewards Club hesabınızdaki e-posta adresine gönderebiliriz. Yardım için lütfen size en yakın IHG® Rewards Club Müşteri Hizmetleri ile irtibat kurun.
Girdiğiniz Kişisel Tanım Numarası (PIN) Teyidi geçersiz. Her iki numaranın da aynı olduğundan emin olun.
Your PIN is not strong enough. PIN'inizi değiştirmenizgerekiyor.
E-posta adresleri birbirine uymalıdır.
Üzgünüz, sistemimiz geçici olarak kullanım dışı. Lütfen tekrar deneyin veya yardım için IHG® Rewards Club Müşteri Hizmetleri Merkezi ile irtibat kurun.
Girilen 4 haneli numaralar birbiriyle eşleşmelidir.
PIN'i Unuttunuz mu?
Tüm alanlar zorunludur
Beklenmedik Sunucu Hatası
Oturumunuzun süresi bitti. Lütfen profilinize giriş yapın
Üzgünüz, sistemimiz geçici olarak kullanım dışı. Lütfen tekrar deneyin veya yardım için IHG® Rewards Club Müşteri Hizmetleri Merkezi ile irtibat kurun.
Profilinizde e-posta adresi yok mu?

PIN'inizi öğrenmek ve e-posta adresinizle profilinizi güncellemek için IHG® Rewards Club Müşteri Hizmetleri ile irtibat kurun. PIN'inizi aldığınızda ayrıca şu web sitesi üzerinden e-posta adresinizi de güncelleyebilirsiniz: www.ihg.com/updateemail.

IHG® Rewards Club'ı Yaşayın | Sizinle Seyahat Eden Hediyeler | IHG

heroSect

Kalışınız ve gününüzün iyi geçmesi için buradayız

Ekstra özel bir kalış, tamamı sizin

Seyahatteyken deneyimlerinizden en iyi şekilde yararlanmayı hak ediyorsunuz. IHG® Rewards Club üyelerine bizde dünyanın her yerinde İnternet ücretsiz. Otel kalışlarınızı dilediğiniz gibi özelleştirmek için kişisel kalış tercihlerinizi seçin. Ama hepsi bu değil. Sizin için bir araya getirdiğimiz müstesna avantajları inceleyin. 12 aylık dönem içinde puan kullandığınız veya ilave puan kazandığınız zaman, puanlarınız hesabınızda aktif kalmaktadır.

Rewards Club Logosu

Zaten Üye misiniz? Hesabınızı Yönetin

Harika avantajlarımızdan yararlanın

Ücretsiz İnternet:


Dünyanın her yerinde ücretsiz İnternet

Dünyanın her yerinde 5.200'e yakın otelde ücret ödemeden bağlantıda kalın.

Özel Fiyatlar


Özel fiyatlar

Size Özel Fiyatla doğrudan bizimle rezervasyon yaptırın, zaman ve paradan tasarruf edin ve kalışınız karşılığı puan kazanın.

Hediye Geceler Artık Hesaba Katılıyor


Hediye Geceler Artık Hesaba Katılıyor

Reward Nights (Hediye Geceler) bir sonraki üyelik düzeyine yaklaşmanızı sağlar.

Devir Geceler


Devir Geceler

Platinum Elite veya Spire Elite üyelikte ihtiyaç duyduğunuzdan daha fazla gece kazanırsanız bunlar bir sonraki yılın hesabına katılacaktır.

İyi seyahat etmenin avantajları

 • Puanları esas itibarıyla her yerde, otelimizin olmadığı yerlerde bile rezervasyon yaptırmak için kullanma esnekliği
 • Dünyanın her yerinde dokuz markada 5.200'e yakın otelde kalın ve kazanın
 • Hediye Geceleri dilediginiz tarihlerde kullanin
 • Puan ve Nakit birleşimini kullanarak daha hızlı hediye kazanma
 • Size Özel Fiyatla doğrudan rezervasyon yaptırın, kazançlı çıkın ve puan kazanın.
 • Puanları 400'ü aşkın havayolunda doluluk kısıtlamalarına tabi olmayan uçak bileti almak için kullanın
 • Otel içinde tanınma ve özel kampanyalar gibi üyelere özel muamele
 • Araç kiralama, çiçek satın alma, alışveriş ve yemek yeme gibi, gündelik etkinliklerinizde partnerlerimiz üzerinden puan kazanın
 • Maç biletleri, türünün tek örneği ürünler ya da aklınıza gelebilecek birçok şey için IHG® Rewards Club Concierge'nizi kullanın

Yükseltme Yolları

{0}Geceler ve puanlar, bir sonraki üyelik düzeyine ulaşmanıza yardımcı olacaktır, ama ayrıca Elite statüsü kazanmanıza yönelik iki ilave yolumuz daha vardır.

 1. Genel alanlarda ve misafir odalarında İnternet erişilebilirliği, hızı ve bağlantısı otelden otele değişir. Tesisin İnternet erişimiyle ilgili ayrıntılı bilgiler, ilgili otelin kayıt masasından temin edilebilecektir.
 2. Tüm bölgelerde olmayabilir.
 3. Müsaitliğe tabidir.
 4. 72 saat önceden bildirim gereklidir. Tamamen otel tarafından belirlenen ve olağandışı taleple sonuçlanan özel etkinlik dönemleri hariç olmak kaydıyla, varış tarihinden en az 72 saat önce yapılan rezervasyonlarda Platinum Elite ve Spire Elite üyelere kişisel kullanım için bir misafir odası garantisi verilir. Garantili oda müsaitliği, Hediye Geceler için geçerli değildir. Bu rezervasyonların, IHG® Rewards Club Müşteri Hizmetleri üzerinden yapılması gerekir.
 5. Tüm mevcut Elite üyeler için hesaptaki puanların süresi dolmaz, ancak hesabınız puan kazanma veya kullanma etkinliği olmaksızın, hesabınızın Elite düzeyinden Club düzeyine geçmesini müteakip on iki (12) ay sonra tüm puanlarınızın süresi dolabilir.
 6. Spire Elite üyeler sabah 10:00 gibi erken bir saatte check-in yapabilir. Rezervasyon teyidinizde konaklama tercihi olarak lütfen erken varışı seçin.

  Elite Statüsünün tespiti amacıyla IHG® Rewards Club puanları ya Nitelikli Elite Puanları ya da Niteliksiz Elite Puanları olarak sınıflandırılır. Daha fazla bilgi için program Şart ve Hükümlerinin tamamına bakın.