Sesja wygaśnie za 5 min, 0 s z powodu braku aktywności. Nie wylogowuj
Sesja wygasła. Zaloguj się do swojego profilu
„TWOJA NAGRODA WYKORZYSTAJ PUNKTY NA POBYT NA SWOICH ZASADACH InterContinental Presidente Cancun Resort”
„TWOJA NAGRODA WYKORZYSTAJ PUNKTY NA POBYT NA SWOICH ZASADACH InterContinental Presidente Cancun Resort”

Twoje punkty, Twój wybór

Jedną z największych korzyści z uczestnictwa w programie IHG One Rewards jest gromadzenie punktów, które można potem wymienić na pobyt w hotelu. Należność za nocleg można uregulować w całości punktami lub punktami i gotówką. Elastycznie, na własnych warunkach.

TYLKO PUNKTY

Zarezerwuj Reward Night w jednym z ponad 6000 hoteli i ośrodków na świecie, już od 5000 punktów.

Points

PUNKTY I GOTÓWKA

Opcja Points & Cash (punkty i gotówka) pozwala połączyć obie metody płatności, czyli uregulować punktami tylko część należności za pobyt.

Jak zarezerwować pobyt za punkty

Rezerwacja pobytu za punkty jest prosta. Aby skorzystać z opcji Points & Cash lub zarezerwować Reward Night, potrzebujesz co najmniej 5000 punktów.

Collage of images of IHG Hotels and Resorts properties from beautiful lobby spaces to luxurious guest rooms

Jak to działa?

Jeden

Użyj narzędzia rezerwacji na górze strony, aby znaleźć miejsce na wakacyjny pobyt. Wybierz Reward Nights jako preferowaną stawkę,

Dwa

Wybierz hotel, rodzaj pokoju i opcję punktów. Pamiętaj, że ceny mogą zmieniać się nawet codziennie.

Trzy

Jeżeli korzystasz z opcji Points & Cash, kup potrzebne punkty. Jeżeli płacisz wyłącznie punktami, przejdź do następnego kroku.

Cztery

Potwierdź rezerwację i ciesz się pobytem — zasłużyłeś/-aś na niego!

Ważne: jeżeli później anulujesz bezpłatny nocleg Reward Night lub rezerwację za punkty i gotówkę (Points & Cash), zwrot otrzymasz wyłącznie w punktach.

Często zadawane pytania

Masz pytania? My mamy odpowiedzi. Tutaj znajdziesz większość informacji na temat zasad rezerwacji bezpłatnych noclegów Reward Night oraz korzystania z opcji Points & Cash.

P: Jak ustalić liczbę punktów potrzebnych do zarezerwowania Reward Night w danym hotelu i wybranym terminie?

O: Liczba punktów, które uczestnik programu IHG One Rewards musi przeznaczyć na bezpłatny nocleg Reward Night w danym hotelu, może się zmieniać w górę lub w dół podobnie jak stawki gotówkowe. Wahania te zależą od wielu czynników, w tym między innymi od najlepszej elastycznej stawki czy popytu.
.
 

P: Jak często hotel może zmieniać stawki punktowe?

O: Hotel może zmieniać stawki punktowe codziennie, podobnie jak stawki gotówkowe. W przypadku pobytu na kilka nocy będzie widać średnią oraz dzienną stawkę punktową, podobnie jak przy rezerwacjach według stawki gotówkowej. 

Po dokonaniu rezerwacji przez uczestnika wymagana liczba punktów już się nie zmieni. Wprawdzie hotel może nadal zmieniać stawki punktowe, ale nie będzie to już dotyczyło rezerwacji dokonanej przez uczestnika.
 

P: Ile punktów jest potrzebnych na Reward Night?

O: Od listopada 2022 r. Reward Night można zamówić już za 5000 punktów za noc. Rzeczywista liczba punktów wymaganych w przypadku danego hotelu i terminu pobytu może zależeć od kosztów pokoju, sezonu, popytu i innych zmiennych.
 

P: Czy mogę gromadzić punkty lub mile za Reward Nights?

O: Podczas pobytu w ramach Reward Night nie gromadzi się punktów ani mil za cenę pokoju lub jej ekwiwalentu. Można jednak gromadzić punkty lub mile za wszystkie pozostałe Opłaty kwalifikowane. Do „Opłat kwalifikowanych ” zalicza się należności za posiłki i napoje, telefon, pralnię i filmy na żądanie rozliczane w ramach rachunku za pokój. Opłaty kwalifikowane mogą się różnić w zależności od marki i lokalizacji hotelu.
 

P: Jak działa opcja Points & Cash?

O: Przy korzystaniu z opcji Points & Cash część gotówkowa ceny jest przeznaczana od razu na zakup punktów potrzebnych do rezerwacji Reward Night. Dzięki temu uczestnik może bardziej elastycznie korzystać ze swoich punktów i szybciej przeznaczyć je na Reward Night. W przypadku anulowania rezerwacji gotówka wydana w ramach Points & Cash nie jest zwracana, ale uczestnik otrzymuje zwrot wszystkich punktów, w tym tych, które zakupił na potrzeby tej rezerwacji.
 

P: Jeżeli anuluję rezerwację Reward Night dokonaną z użyciem opcji Points & Cash, to czy mogę otrzymać zwrot pieniędzy?

A: Jeżeli bezpłatny nocleg Reward Night został zarezerwowany z użyciem opcji Points & Cash, a następnie rezerwacja została anulowana zgodnie z polityką anulacji danego hotelu, wszystkie punkty — w tym punkty zakupione na etapie rezerwacji — wrócą na Twoje konto IHG One Rewards. Gotówka przeznaczona na zakup punktów w opcji Points & Cash nie podlega jednak zwrotowi.
 

P: Co się stanie z moimi punktami, jeżeli anuluję rezerwację po dopuszczalnym terminie?

O: W przypadku anulowania rezerwacji Reward Night po terminie określonym w zasadach anulowania rezerwacji obowiązujących w danym hotelu punkty zostaną ponownie przesłane na konto IHG One Rewards, ale hotel obciąży kartę kredytową użytą do dokonania rezerwacji opłatą za anulowanie rezerwacji.
 

Warto uczestniczyć w programie lojalnościowym

Gromadź punkty na noclegi za punkty

Pełna dostępność wszystkich dni

DOSTĘP DO STAWEK I OFERT DLA UCZESTNIKÓW PROGRAMU LOJALNOŚCIOWEGO

Darmowe Wi-Fi

Późne wymeldowanie

JESZCZE WIĘCEJ KORZYŚCI ZYSKASZ JAKO UCZESTNIK NA POZIOMIE ELITE

Jesteś już uczestnikiem programu lojalnościowego? Zaloguj się.

19 marek. Ponad 6000 lokalizacji na całym świecie.
Poznaj je wszystkie.

18 marek. Ponad 6000 lokalizacji. Poznaj je wszystkie.