Sesja wygaśnie za 5 min, 0 s z powodu braku aktywności. Nie wylogowuj
Sesja wygasła. Zaloguj się do swojego profilu

Obsługa klienta

Najczęściej zadawane pytania

Gdzie znajdują się obiekty należące do sieci IHG® Hotels & Resorts?
Posiadamy ponad 6 tys. hoteli działających w ramach 17 marek w ponad 100 krajach i regionach. Aby dowiedzieć się więcej, prosimy odwiedzić stronę z  listą hoteli i miejsc docelowych  .

Gdzie można znaleźć informacje o wszystkich lokalizacjach IHG Hotels & Resorts?
Na stronie z hotelami i miejscami docelowymi znaleźć można oferty hoteli dla ponad 6000 lokalizacji na całym świecie. Są tam także przewodniki po miastach oraz hotele z określonymi atrybutami, np. przyjazne dla zwierząt domowych, położone przy plaży itp.

Czy przy rezerwacji online ponoszę opłatę rezerwacyjną?
Nie. Wiele zewnętrznych stron internetowych dla podróżnych pobiera opłatę za rezerwację. IHG Hotels & Resorts nie pobiera żadnych opłat za rezerwację, jeśli jest ona dokonywana za pośrednictwem stron internetowych IHG (w tym stron mobilnych), aplikacji IHG One Rewards, programu IHG WeChat mini, Biura Obsługi Klienta IHG lub bezpośrednio w hotelu należącym do sieci IHG.

Dlaczego przy rezerwacji trzeba okazać kartę kredytową?
Dokonując rezerwacji kartą kredytową, ma się prawo do skorzystania z Gwarancji Rezerwacji, która obowiązuje w przypadku, gdy rezerwacja nie będzie mogła zostać uznana. W takim wypadku hotel przyjmujący zapewni pokój i transport do innego hotelu o porównywalnej klasie. Hotel ten zapłaci również pełną cenę za pierwszy nocleg wraz z podatkiem, a ewentualna zaliczka zostanie zwrócona.

Jak zmienić lub anulować rezerwację?
Zmienić lub anulować rezerwację w dowolnym obiekcie IHG można, odwiedzając naszą stronę Zarządzaj rezerwacjami .

Jak zarezerwować pobyt z wykorzystaniem punktów IHG One Rewards?
Punkty IHG One Rewards można wymienić na noclegi Reward Nights na stronie internetowej  IHG One Rewards, w aplikacji IHG One Rewards lub dzwoniąc do centrum obsługi rezerwacji IHG. Aby dokonać rezerwacji na naszej stronie internetowej, należy zalogować się, podając swój numer członkowski IHG One Rewards i hasło, wprowadzić informacje o miejscu docelowym i daty w module rezerwacji oraz wybrać „Reward Nights” jako preferowaną stawkę.

Czy mogę wykorzystać moje punkty IHG One Rewards, aby dokonać rezerwacji w czyimś imieniu?
Tak, w ramach programu Reward Night można zarezerwować nocleg w czyimś imieniu, dokonując rezerwacji za pośrednictwem strony internetowej IHG lub aplikacji IHG One Rewards, a następnie dodając do rezerwacji dodatkowe imię i nazwisko.

Czy mogę wykorzystać punkty IHG One Rewards na istniejącą rezerwację?
Niektóre istniejące rezerwacje można zmienić, logując się na stronie Moje konto, wchodząc na stronę „Moje pobyty” i klikając przycisk „Zmień stawkę”, aby wybrać nową opcję dotyczącą stawki.

Jak zaplanować rezerwację spotkania, wydarzenia lub pobytu grupowego?
IHG Hotels & Resorts oferuje szeroki wachlarz usług na potrzeby spotkań i imprez grupowych. Dowiedz się więcej o naszych usługach dotyczących  grup i spotkań i zacznij korzystać z nich już dziś.

Jak rozwiązać problem z rezerwacją?
Przykro nam, że pojawiły się jakieś problemy z rezerwacją. Jeżeli podczas procesu rezerwacji wystąpił błąd, rezerwację można zmodyfikować online na stronie Zarządzanie pobytem.  Jeżeli rezerwacji nie da się skorygować online, lub jeżeli jest to dawna rezerwacja, proszę wypełnić formularz Problem z rezerwacją, aby uzyskać pomoc.

Jak mogę dodać swój numer IHG One Rewards do istniejącej rezerwacji?
Zaloguj się na stronie Moje konto i wyszukaj swoją istniejącą rezerwację w zakładce „Pobyty i wydarzenia”. Wpisz numer potwierdzenia rezerwacji i swoje nazwisko, aby znaleźć pobyt, a następnie kliknij „Powiązanie numeru IHG One Rewards”, aby dodać do rezerwacji swój numer członkowski.

Gdzie znajdę informacje na temat Gwarancji najlepszej ceny IHG?
Gwarancja najlepszej ceny IHG to nasza obietnica, że na naszych stronach internetowych zawsze znajdziesz najlepsze stawki za pokój hotelowy we wszystkich obiektach IHG. Dowiedz się więcej o Gwarancji najlepszej ceny IHG

Jak rozwiązać problem z rozliczeniem?
Hotele są odpowiedzialne za indywidualne rozliczanie gości. W razie problemu z rachunkiem należy skontaktować się bezpośrednio z hotelem telefonicznie lub skorzystać z naszego internetowego Formularza zgłaszania problemów.

Gdzie można zgłosić problem związany z obsługą lub jakością?
Cieszymy się, że możemy ustosunkowywać się do otrzymywanych opinii. W tego typu sytuacjach najlepiej skontaktować się bezpośrednio z kierownictwem hotelu, aby rozwiązać problem. Jeśli skontaktowałeś się już z hotelem i potrzebujesz dalszej pomocy, wypełnij nasz internetowy Formularz zgłaszania problemów , aby skontaktować się z obsługą klienta.

Gdzie mogę przekazać ogólne informacje zwrotne?
Cieszymy się, że możemy ustosunkowywać się do otrzymywanych opinii. Prosimy wypełnić nasz internetowy Formularz informacji zwrotnych, aby skontaktować się z obsługą klienta.

W jaki sposób ustala się liczbę punktów dla hoteli?

Liczba punktów, które uczestnicy programu IHG® One Rewards mogą wymienić na bezpłatny nocleg Reward Night w danym hotelu, zmienia się w górę i w dół, podobnie jak stawki gotówkowe. Wahania te zależą od wielu czynników, w tym między innymi od najlepszej elastycznej stawki, popytu, marki, lokalizacji i dnia tygodnia.

 

Jak często hotel może zmieniać stawki punktowe?

Hotel może zmieniać stawki punktowe codziennie, podobnie jak stawki gotówkowe. W przypadku pobytu na kilka nocy będzie widać średnią oraz dzienną stawkę punktową, podobnie jak przy rezerwacjach według stawki gotówkowej.

 

Czy wymagana liczba punktów może się zmienić po zarezerwowaniu bezpłatnego noclegu?

Po dokonaniu rezerwacji przez uczestnika wymagana liczba punktów już się nie zmieni. Wprawdzie hotel może nadal zmieniać stawki punktowe, ale nie będzie to już dotyczyło rezerwacji dokonanej przez uczestnika.

 

Z jakim wyprzedzeniem będzie można zobaczyć stawki punktowe hoteli?

Stawki hotelowe można wyszukiwać i rezerwować z wyprzedzeniem do 50 tygodni, obejmuje to stawki za noclegi bezpłatne Reward Nights.

 

Czy w przypadku obniżenia stawki punktowej po tym, jak gość zarezerwuje nocleg bezpłatny, można będzie potem odzyskać różnicę?

Jedynym sposobem na skorzystanie z niższej stawki punktowej, która pojawi się po zarezerwowaniu noclegu Reward Night, jest anulowanie istniejącej rezerwacji i ponowne zarezerwowanie jej po nowej stawce punktowej. Noclegi Reward Night zależą jednak od dostępności miejsc, więc stawka za noc premiową może stać się niedostępna, zanim będzie można zmienić rezerwację, która została anulowana.

 

W jaki sposób zmienna liczba punktów Reward Night wpływa na korzyść wynikającą z karty kredytowej IHG Rewards „Zrealizuj 3 noclegi, a czwarty otrzymasz gratis”?

Posiadacze amerykańskich kart kredytowych Chase Premier, Traveler i Business Premier mogą wykupić czwartą noc gratis za każdy pobyt obejmujący 4 lub więcej kolejnych nocy, niezależnie od liczby punktów za czwartą noc.

 

W których hotelach posiadacze kart kredytowych IHG Rewards mogą teraz rezerwować bezpłatny nocleg rocznicowy?

Ponieważ cena punktów za Reward Night ulega zmianie, hotele, w których uczestnik może skorzystać z bezpłatnego noclegu rocznicowego, który obowiązuje dla noclegów Reward Night wycenionych na 40 000 punktów lub mniej, będą prawdopodobnie zależeć od pożądanych przez uczestnika terminów rezerwacji. Listę hoteli, które mogą być niedostępne, można znaleźć na stronie Nocleg rocznicowy.

Posiadacze kart kredytowych IHG Rewards Premier i Business Premier mają również możliwość dodania punktów ze swojego konta IHG One Rewards w celu wymiany w hotelach, w których wartość wymiany jest wyższa niż 40 000 punktów.

 

Czy mogę gromadzić punkty lub mile za Reward Nights?

Podczas pobytu w ramach Reward Night nie gromadzi się punktów ani mil za cenę pokoju lub jej ekwiwalentu; można jednak gromadzić punkty lub mile za wszystkie pozostałe Opłaty kwalifikowane. Do „Opłat kwalifikowanych ” zalicza się należności za posiłki i napoje, telefon, pralnię i filmy na żądanie rozliczane w ramach rachunku za pokój. Opłaty kwalifikowane mogą się różnić w zależności od marki i lokalizacji hotelu.

 

Kto jest uprawniony do zniżek w ramach Reward Night?

Upoważnieni posiadacze kart kredytowych Platinum Elite, Diamond Elite i IHG One Rewards mogą otrzymać ekskluzywny dostęp do wybranych zniżek w ramach Reward Nights w hotelach uczestniczących w programie. Po spełnieniu warunków posiadacze kart uzyskają wcześniejszy dostęp do zniżek na Reward Night.

 

Czy podczas opłacania rezerwacji w ramach Reward Night mogę skorzystać z połączenia punktów i gotówki?

Funkcja IHG One Rewards Points & Cash pozwala na wykorzystanie punktów istniejących oraz punktów zakupionych podczas rezerwacji bezpłatnego noclegu w ramach Reward Night.

Rezerwacji można dokonać na stronie internetowej IHG Rewards, w aplikacji IHG One Rewards, lub dzwoniąc do centrum obsługi rezerwacji IHG.

 

Jeżeli anuluję rezerwację Reward Night dokonaną za pomocą programu Points & Cash, to czy mogę otrzymać zwrot pieniędzy?

Jeśli nocleg Reward Night zarezerwowany przy użyciu funkcji Points & Cash zostanie anulowany zgodnie z regulaminem programu Reward Night i polityką dotyczącą anulowania rezerwacji hotelu, wszystkie punkty, w tym punkty zakupione w momencie rezerwacji, zostaną ponownie przesłane na konto IHG One Rewards. Opłata za zakupione punkty nie podlega zwrotowi.


Kiedy najpóźniej mogę anulować rezerwację w ramach Reward Night?

Większość rezerwacji Reward Night można anulować najpóźniej na dzień przed planowaną datą zameldowania. W poszczególnych hotelach mogą jednak obowiązywać inne zasady anulowania rezerwacji, dlatego zawsze należy sprawdzić szczegółowe informacje o poszczególnych stawkach.


Kiedy odzyskam punkty po anulowaniu rezerwacji Reward Night?

W przypadku anulowania rezerwacji Reward Night zgodnie z regulaminem programu i zasadami anulowania rezerwacji obowiązującymi w hotelu, punkty niezwłocznie wrócą na konto IHG One Rewards.


Co się stanie z moimi punktami, jeżeli anuluję rezerwację po terminie?

W przypadku anulowania rezerwacji Reward Night po terminie określonym w zasadach anulowania rezerwacji obowiązujących w danym hotelu, punkty zostaną ponownie przesłane na konto IHG One Rewards, ale hotel obciąży kartę kredytową użytą do dokonania rezerwacji opłatą za anulowanie rezerwacji.


Czy muszę dokonać rezerwacji, żeby wykorzystać Reward Night?

Aby móc skorzystać z Reward Night, wymagane jest dokonanie rezerwacji. Prosimy wybrać Reward Night jako preferowaną opcję podczas dokonywania rezerwacji na stronie internetowej IHG lub za pośrednictwem aplikacji IHG One Rewards.


Kiedy mogę dokonać rezerwacji w ramach Reward Nights?

Chociaż zachęcamy członków do rezerwowania Reward Night z wyprzedzeniem, większość z nich można zarezerwować już w dniu zameldowania, pod warunkiem, że ceny Reward Night są nadal dostępne w preferowanym hotelu.


Jaki rodzaj pokoju mogę zarezerwować w ramach Reward Nights?

Rezerwacje Reward Night są dostępne wyłącznie dla standardowych pokoi w rozumieniu określonym przez obiekt objęty programem.


Ile pokoi mogę zarezerwować w ramach Reward Nights?

Wymieniając punkty na Reward Night, można zarezerwować tylko jeden pokój jednorazowo. Należy dokończyć rezerwację jednego pokoju w ramach Reward Night, a następnie skorzystać z opcji powielenia rezerwacji.

Jak długo trzeba czekać, aby punkty IHG® One Rewards znalazły się na moim koncie po ostatnim pobycie?
Punkty z ostatniego pobytu powinny zostać zaksięgowane na koncie w ciągu pięciu dni roboczych. Jeśli minęło ponad 5 dni roboczych, a punkty nadal nie zostały przyznane, wypełnij Formularz brakujących punktów .

Jak długo trzeba czekać, aby promocyjne punkty bonusowe IHG One Rewards znalazły się na moim koncie?
Czas potrzebny na przyznanie punktów może się różnić w zależności od promocji, dlatego należy odczekać do 6 tygodni, aż punkty bonusowe zostaną zaksięgowane na koncie. Jeśli minęło ponad 6 tygodni, a punkty nadal nie zostały przyznane, wypełnij Formularz brakujących punktów.

Jak mogę otrzymać brakujące punkty na swoje konto?
Jeśli masz wątpliwości dotyczące brakujących punktów za poprzednie działania, takie jak pobyty w hotelu lub punkty przyznane przez partnerów IHG One Rewards, prosimy o przesłanie  Formularza brakujących punktów. 

Które hotele oferują możliwość gromadzenia punktów IHG One Rewards?
Punkty za kwalifikowane pobyty można zdobywać w hotelach dowolnej marki IHG Hotels & Resorts: Atwell SuitesTM, avidTM hotels, Candlewood Suites®, Crowne Plaza®, EVEN® Hotels, Holiday Inn®, Holiday Inn Express®, Holiday Inn Resort®, Holiday Inn Club Vacations®, Hotel Indigo®, HUALUXE® Hotels & Resorts, InterContinental® Hotels & Resorts, Kimpton® Hotels & Restaurants, Regent® Hotels & Resorts, uczestniczące obiekty Six Senses Hotels Resorts Spas, Staybridge Suites®, VignetteTM Collection i hotele vocoTM.

Uczestnicy programu mogą również zbierać punkty za pobyty w hotelach partnerskich Mr & Mrs Smith na całym świecie, po dokonaniu rezerwacji za pośrednictwem strony internetowej IHG.

Ile punktów gromadzę za pobyt?
Jeśli zapiszesz się do programu IHG One Rewards podczas pobytu w dowolnym hotelu IHG (z wyjątkiem InterContinental Alliance Resorts i hoteli partnerskich Mr & Mrs Smith), otrzymasz 1000 punktów już za ten pierwszy kwalifikowany pobyt. Za kolejne pobyty otrzymasz dziesięć (10) punktów za każdego dolara amerykańskiego lub równowartość tej kwoty w walucie lokalnej za kwalifikowane pobyty w większości hoteli marki IHG oraz pięć (5) punktów za każdego dolara amerykańskiego lub równowartość tej kwoty w walucie lokalnej w obiektach Staybridge Suites i Candlewood Suites. Wyjątki obejmują: 

  • W obiektach IHG Army Hotels uczestnicy programu otrzymują trzy (3) punkty za każdego dolara amerykańskiego. 
  • W ośrodkach InterContinental Alliance Resorts, Venetian Resort Las Vegas i Palazzo at the Venetian Resort uczestnicy programu otrzymują 2000 punktów za każdy pobyt kwalifikowany.
  • W rezydencjach marki IHG, z wyjątkiem voco Residences, uczestnicy programu otrzymują dwa i pół (2,5) punktu za dolara amerykańskiego lub ekwiwalent w walucie lokalnej. 
  • Program IHG One Rewards obowiązuje tylko w wybranych obiektach Six Senses Hotel Resort Spa

Czy mogę zbierać punkty za pobyty, które miały miejsce przed moim przystąpieniem do programu IHG One Rewards?
Punkty IHG One Rewards nie mogą być przyznawane wstecznie za pobyty zrealizowane przed rejestracją.

Co muszę zrobić, aby mieć pewność, że za każdym razem, gdy zatrzymam się w waszych hotelach, będę gromadzić punkty?
Aby otrzymać punkty, należy dokonać rezerwacji za pośrednictwem stron internetowych IHG, aplikacji IHG One Rewards, programu IHG WeChat mini, Biura Obsługi Klienta IHG lub bezpośrednio w hotelu należącym do sieci IHG. Podczas dokonywania rezerwacji należy upewnić się, że został dodany numer członkowski w programie IHG One Rewards.

Jaka jest różnica między pobytem a noclegiem?
Przez „nocleg” lub „noc” należy rozumieć jedną noc spędzoną w naszym hotelu. „Pobyt” oznacza dowolną liczbę kolejnych nocy spędzonych w tym samym hotelu, niezależnie od częstotliwości zameldowań/wymeldowań w tym czasie.

Kiedy nocleg lub pobyt uważa się za kwalifikowany?
„Pobyt” lub „nocleg” są kwalifikowane, kiedy opłacone zostały według stawek kwalifikowanych za pokój. Więcej szczegółów na temat pobytów kwalifikowanych można znaleźć w Regulaminie uczestnictwa w IHG One Rewards.

Czym są stawki kwalifikowane za pokój?
Stawki kwalifikowane obejmują większość stawek biznesowych i rekreacyjnych, takich jak stawki Advanced Purchase, stawki Best Flexible, stawki wynegocjowane za sprzedaż globalną (w tym między innymi stawki Corporate Gold), stawki dla władz krajowych/regionalnych/lokalnych oraz określone stawki rekreacyjne potwierdzone przez systemy rezerwacji SCH. W Azji, na Bliskim Wschodzie, w Afryce oraz w Wielkich Chinach (Chiny kontynentalne, Hongkong, Makau, Tajwan) do Stawek kwalifikowanych zalicza się wszystkie lokalnie wynegocjowane stawki. Uwaga: w Wielkich Chinach Stawki kwalifikowane obejmują również wszystkie wynegocjowane stawki korporacyjne rozliczane z hotelami za pomocą regularnych płatności. We wszystkich innych częściach świata do Stawek kwalifikowanych zalicza się stawki wynegocjowane lokalnie tylko wtedy, gdy są one obniżone o mniej niż 30%.

Więcej szczegółów na temat stawek kwalifikowanych za pokój można znaleźć w Regulaminie uczestnictwa w IHG One Rewards .

Czy mogę jednocześnie gromadzić punkty i mile?
Na koncie IHG One Rewards trzeba określić, czy preferuje się gromadzenie punktów czy mil. W każdej chwili można jednak zmienić swój wybór w sekcji preferencje  na swoim koncie. Od czasu do czasu IHG One Rewards organizuje promocje, w których oferowane są wyłącznie punkty. Wtedy, mimo wyboru mil, będziesz gromadzić punkty. Taka informacja będzie wyraźnie podana w zasadach promocji.

Jak mogę zmienić preferencje dotyczące gromadzenia punktów?
Aby zmienić preferencje dotyczące gromadzenia punktów, zaloguj się na swoje konto IHG One Rewards, przejdź do sekcji Moje konto  i w sekcji „Preferencje” wybierz gromadzenie punktów IHG One Rewards LUB mil lotniczych.

Jak inaczej mogę zdobywać punkty, poza pobytami w hotelu?
Oprócz punktów zdobywanych za kwalifikowane pobyty w hotelach, punkty IHG One Rewards można zdobywać również za:

  • Kwalifikujące się opłaty, którymi obciążany jest pokój uczestnika programu, które mogą obejmować posiłki i napoje, telefon, pralnię i filmy w pokoju. Wysokość opłat może się różnić w zależności od marki i lokalizacji hotelu. 
  • Zakup towarów i usług u niektórych partnerów programu IHG One Rewards. Pełna lista naszych partnerów znajduje się na Stronie partnerów.
  • Korzystanie z karty kredytowej IHG Rewards podczas robienia codziennych zakupów.

W jaki inny sposób, poza noclegami Reward Nights, mogę wykorzystać swoje punkty?
Punkty można wykorzystać na podróże, zakupy, akcje charytatywne i itp. Opcje różnią się w zależności od kraju zamieszkania.  Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszymi Opcjami nagród lub przejdź do sekcji Moje konto.

Jak mogę gromadzić mile lotnicze za pobyt?
Możesz gromadzić mile u partnerów naszego programu dla często podróżujących pasażerów, zmieniając swoje preferencje dotyczące gromadzenia mil na stronie Moje konto.

Aby gromadzić mile, Twoje konto dla często podróżujących pasażerów musi być zarejestrowane na to samo imię i nazwisko co konto IHG One Rewards.

Czy mogę gromadzić punkty, dokonując rezerwacji na stronach innych podmiotów?
Większość stawek zarezerwowanych za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich, bezpłatne pobyty w hotelach oraz wszelkie inne stawki, które nie zostały zdefiniowane jako stawki kwalifikowane, nie kwalifikują się do naliczania punktów.

Na jakie oferty jestem zarejestrowany?
Aby zobaczyć swoje oferty, zaloguj się na swoje konto IHG One Rewards. Po zalogowaniu się kliknij przycisk „Oferty”, aby zobaczyć oferty, na które się zapisałeś.

Nie widzę promocji w moich Ofertach. Czy to oznacza, że nie jestem zarejestrowany?
Chociaż większość promocji, na które się zarejestrowałeś, pojawia się w Ofertach, niektóre z nich mogą być tam niewidoczne. Aby upewnić się, że zarejestrowałeś się w określonej promocji, skontaktuj się z centrum obsługi IHG.

Skąd będę wiedzieć, który z moich pobytów zakwalifikował się do promocji?
Listę pobytów zaliczonych do określonej promocji możesz znaleźć, logując się na swoje konto i klikając „Aktywność na koncie” w menu po lewej stronie.

Jak mogę się upewnić, że mój pobyt zostanie zaliczony do promocji, jeżeli nie jest on wymieniony w szczegółach aktywności?
Jeżeli brakuje Ci punktów z promocji, wypełnij formularz Brakujące Punkty, aby poprosić o sprawdzenie. Przedstawiciel działu obsługi klienta zbada problem na podstawie podanych mu danych i skontaktuje się z Tobą w celu przedstawienia rozwiązania.

Czy mogę wymienić swoje punkty na mile lotnicze?
Możesz wymienić swoje punkty IHG One Rewards na mile/kredyty w programach dla osób często podróżujących. Konwersje muszą być dokonywane w blokach dla określonych partnerów programu lojalnościowego dla często podróżujących pasażerów. Aby wymienić punkty na mile lotnicze lub kredyty, należy skontaktować się z centrum obsługi  IHG Customer Care. Czas oczekiwania na naliczenie mil w programie dla osób często podróżujących różni się w zależności od linii lotniczej i może wynieść do sześciu tygodni.

Czy mogę wymienić mile lotnicze na punkty IHG One Rewards?
Tak, punkty Finnair Plus i punkty Virgin Atlantic Flying Club można zamienić na punkty IHG One Rewards. Aby dowiedzieć się więcej, odwiedź stronę partnerską Finnair lub stronę partnerską Virgin Atlantic.

Kiedy wymieniam punkty na mile lotnicze, po jakim czasie mile zostaną naliczone na moim koncie w programie dla osób często podróżujących?
Czas oczekiwania na naliczenie mil w programie dla osób często podróżujących różni się w zależności od linii lotniczej i może trwać do sześciu tygodni.

Jak mogę zdeponować kupony punktowe online?
Przejdź do naszej  strony wykorzystywania kuponów punktowych i wprowadź swój numer IHG One Rewards oraz numer kuponu.

Czy mogę kupić punkty IHG One Rewards?
Punkty IHG One Rewards można kupować w pakietach po 1000 punktów, maksymalnie do 150 000 punktów w roku kalendarzowym. Aby uzyskać szczegółowe informacje i zapoznać się z pełnym regulaminem, przejdź do witryny  sklepu  z ofertami zakupu punktów i zaloguj się na swoje konto.

Czy mogę przekazać punkty członkowi rodziny lub znajomemu?
Tak, punkty IHG One Rewards można przekazywać innemu uczestnikowi programu IHG One Rewards w pakietach po 1000 punktów za opłatą 5 USD za każdy taki pakiet. Aby przenieść punkty, odwiedź naszą stronę Transfer punktów .

Czy punkty IHG One Rewards tracą swoją ważność?
Punkty IHG One Rewards nigdy nie tracą ważności dla uczestników programu na poziomie Elite.  W przypadku członków Klubu punkty tracą ważność po 12 miesiącach w przypadku braku aktywności na koncie. Aby utrzymać saldo punktów, należy raz w roku zgromadzić lub wymienić punkty w dowolnych obiektach należących do sieci IHG Hotels & Resorts lub partnerów programu IHG One Rewards.

Czy mogę gromadzić punkty za spotkania?
Tak, możesz gromadzić punkty za kwalifikowane spotkania jako uczestnik programu IHG® Business Rewards. Jeżeli jesteś już uczestnikiem programu IHG One Rewards, kliknij  tutaj , aby zaktualizować swoje konto.