Etkinlik olmaması halinde oturumunuz 5 dakika, 0 saniyesonra sona erecektir. Oturumu Açık Tut
Oturumunuzun süresi bitti. Lütfen profilinize giriş yapın
clean-promise

    

TEMIZLIK TAAHHÜDÜ

    

Tekrar seyahat etmeye hazır olduğunuzda biz de sizi ağırlamaya hazır olacağız

Dünya yeni seyahat normlarına ve beklentilerine ayak uydururken, biz de temizliği yeniden tanımlayarak ve kalışınız sırasında sağlığınızı destekleyerek deneyiminizi zenginleştirdik.  Aşağıdakiler yoluyla temizlik taahhüdümüzü genişlettik:

Hands clasped icon

Sektörün önde gelen uzmanları Cleveland Clinic, Ecolab ve Diversey işbirliği ile

Light bulb icon

IHG Way of Clean'i geliştirerek yeni bilimsel protokollerin ve hizmet önlemlerinin kullanılması

Stay twice
Book and stay twice with us by September 6, 2021. Enjoy exclusive rates and earn points.

Globe icon

Küresel IHG Temizlik Vaadini gelişmiş protokollerle uyguluyoruz

Get a free night
After completing two stays, a free night worth up to 40k points will post to your account. Redeem within 120 days.

Güçlendirilen bu prosedürler size daha fazla güven, otel ekiplerine de ihtiyaç duyulan korumayı sağlamak için geliştirilmiştir.

IHG Way of Clean

Özenli ve güçlü temizlik prosedürlerine uzun zamandır öncelikli önem veriyoruz, buna bağlı olarak hijyen ve temizlik teknolojileri ve hizmetleri alanında her ikisi de dünya lideri olan Ecolab ve Diversey ile işbirliği yaparak IHG Way of Clean programını 2015 yılında başlattık.

Bu programı Dünya Sağlık Teşkilatı, Hastalık Kontrol ve Önleme Merkezleri, Avrupa Hastalıkların Önlenmesi ve Korunması Merkezi ve dünyanın dört bir yanındaki yerel kamu sağlığı otoriteleri de dahil olmak üzere, bölgesel ve küresel sağlık otoritelerinin tavsiyelerini yansıtacak şekilde genişletilmiştir.

IHG Way of Clean  tıbbi kalitede dezenfektanlarla derinlemesine temizliği zaten kapsamaktadır ve misafirlerimiz aşağıdakiler de dahil otelin her yerinde gelişen prosedürleri görebileceklerdir:

  • Otellerdeki ve IHG Hotels & Resorts rezervasyon kanallarındaki temizlik bilgileri
  • Sosyal mesafe işletim prosedürleri
  • Otel çalışanları için gerekli koruyucu ekipmanın kullanımı konusunda rehberlik
  • Güncellenmiş çalışan eğitimi ve sertifikasyonu
  • Otellerin yoğun temas noktalarında dezenfeksiyon istasyonları
Resepsiyon

Resepsiyon

Check-in sırasında daha az temas, temassız işlemler, resepsiyon perdeleri, sterilizasyon istasyonları, steril anahtar kartları, kağıtsız check-out.

Misafir Odası

Misafir Odası

Oda içi mobilyaların/fazla dokunulan eşyaların azaltılması, yeni çamaşırhane protokolleri ve oda içi IHG Temizlik Vaadi kartlarının eklenmesi.

Yiyecek ve içecek

Yiyecek ve içecek

Büfeler, ziyafetler, oda servisi ve catering ile ilgili değiştirilmiş hizmet yaklaşımı.

Güvenle Toplan

Meet with Confidence (Güvenle Toplanın) toplantı ve etkinlik çözümümüz toplantı ve etkinlik alanlarının derin, daha sık temizlenmesiyle hibrid ve fiziki toplantılar sunmaktadır. Ayrıca çok sayıda el dezenfeksiyon istasyonu, sosyal mesafe kurallarına uyğun oturma ve toplantı salonu düzenlerini, misafir akışının yönetimine ilişkin rehberlik ve toplantı ve etkinlik ihtiyaçlarınıza uygun tek servislik ve önceden paketlenmiş (hazır) yemek seçenekleri içermektedir.

Genel alanlar ve tesisler

Tesislerimizde yüzme havuzları, spor salonları ve barlar için yoğun temas yüzeylerinde ilave derinlemesine temizlik, sosyal mesafe afişleri ve en iyi uygulama kuralları uygulanmaktadır.

IHG Way of Clean

IHG Temizlik Vaadiyle misafirlere iyiden daha iyisini vaat ediyoruz – yüksek seviyeli temizlik taahhüt ediyoruz. Bu da standartlarımıza uygun temiz, bakımlı, düzenli odalar demektir. Check-in sırasında gördüğünüz şey bu olmazsa, hemen düzeltmeyi taahhüt ediyoruz.


Çin Bölgesinde IHG Way of Clean ihg.com/cleangcen adresindeki ayrıntılara tabi olacaktır.

Mr & Mrs Smith otellerinin IHG Rewards Programı işbirliğinin bir parçası olduğunu, ancak IHG markalı oteller olmadığını lütfen unutmayın; bu nedenle IHG Way of Clean ve IHG Temizlik Vaadi bu tesisler için geçerli değildir. Mr & Mrs Smith otelleri ayrı sağlık ve emniyet standartlarına tabidir.