Etkinlik olmaması halinde oturumunuz 5 dakika, 0 saniyesonra sona erecektir. Oturumu Açık Tut
Oturumunuzun süresi bitti. Lütfen profilinize giriş yapın

En İyi Fiyat Garantisi SSS

Doğrudan bizimle rezervasyon yaptırdığınızda her zaman en düşük online fiyatı alacağınız sözünü veriyoruz. Başka bir yerde daha iyi fiyat bulursanız, o fiyatı uygulayacak ve en fazla 40.000 puan olmak kaydıyla, size 5 kat daha fazla IHG® Rewards Club Puanı vereceğiz, dolayısıyla cüzdanınıza değil, kalışınıza odaklanabilirsiniz.

En iyi Fiyat Garantisi Anakara Çin, Macau, Hong Kong ve Tayvan'daki otellerde geçerli değildir.

En İyi Fiyat Garantisi Talebi Soru ve Cevapları:

 1. Wat is de Besteprijsgarantie ('BPG')?

  Bu, otel odası rezervasyonlarını doğrudan IHG ile yaptırmaları halinde IHG markalı oteller için online mevcut en iyi fiyatı alacaklarına dair misafirlerimize verdiğimiz sözdür. IHG markalı bir otel odası için IHG dışında bir web sitesinde daha düşük bir fiyat mevcutsa ve bu düşük fiyat, EİFG Şart ve Hükümlerinin gereklerini karşılıyorsa, IHG fiyatı bu düşük fiyata çekecek ve EİFG iddiasını gönderen kişiye, en fazla 40.000 puan olmak üzere, o oda fiyatına denk gelen IHG® Rewards Club Puanının 5 Katını (5X) hediye edecektir. *Bu bonus puanlar sadece IHG® Rewards Club Üyelerine verilir.

 2. Rezervasyonumu doğrudan otelle ya da IHG Merkezi Rezervasyon Ofisi üzerinden yaptırabilir ve yine de en düşük fiyat talebinde bulunabilir miyim?

  Evet, ama En İyi Fiyat Garantisinden yararlanabilmek için online talep formunu doldurmanız gerekecektir.

 3. Bulunan daha düşük fiyatı desteklemek için ekran görüntüsü kanıtı gönderebilir miyim?

  Hayır, IHG iddianın geçerliliğini bağımsız olarak belirleyecek ve Online Talep Formunun yerine veya gönderilen talebin geçerleme sürecinin bir parçası olarak verilen belgeleri incelemeyecektir.

 4. Talep formunu doldurmak yerine En İyi Fiyat Garantisini doğrudan e-postayla gönderebilir miyim?

  Hayır, geçerli olabilmesi için tüm taleplerin online Talep Formu üzerinden gönderilmesi gerekir.

 5. En İyi Fiyat Garantisi Talebimi gönderdikten sonra 24 saat içinde cevap alamazsam kiminle irtibat kurmalıyım?

  Taleplerin işleme konması için lütfen 24 saat süre tanıyın. Talebinize bu süre sonuna kadar cevap alamazsanız talebinizi lütfen bestpriceguarantee@ihg.com adresinden ekibimize iletin.

 6. 5X Puan Ödülünü almak için IHG® Rewards Club üyelik numarası rezervasyona check-out yapıldıktan sonra eklenebilir mi?

  Maalesef, 5X Puan Ödülü check-out işleminden sonra verilemez. Üyelik numaranızın otelden check-out yaptırmadan önce rezervasyona eklendiğinden emin olun.

 7. 5X Puan Hediyem ne zaman işleme konacak?

  5X Puan Hediyesi, kalışın gerçekleşmesinden sonra ve IHG® Rewards Club programı şart ve hükümlerinde belirtilen şartlar uyarınca verilecektir. Bu şart ve hükümleri incelemek için lütfen https://www.ihg.com/hotels/us/en/global/customer_care/member-tc adresini ziyaret edin.

 8. Kalışım için aldığım 5X Puan Hediyesindeki puan miktarını görmezsem veya kabul etmezsem ne olur?

  Lütfen bestpriceguarantee@ihg.com adresinden En İyi Fiyat Garantisi ekibine e-posta gönderin. Ekip, bilgi isteminizi inceleyecek ve size dönecektir. Tüm bonus puan hediyelerinin, sadece IHG'nin kendi mutlak takdirine bağlı olarak belirleneceğini ve kararın kesin olduğunu lütfen not edin.

 9. En İyi Fiyat Garantisi talebi göndermek için rezervasyon yaptırmam gerekiyor mu?

  Evet, En İyi Fiyat Garantisi Talebi göndermek için IHG markalı bir otelde doğrudan bir IHG kanalı (IHG web sitesi, çağrı merkezi veya mobil uygulama gibi) üzerinden yaptırılan geçerli bir rezervasyon gerekmektedir.

 10. 5X Puan Hediyesi bonus puanları IHG® Rewards Club üyelik düzeyimde hesaba katılacak mı?

  Hayır, 5X Puan Ödülüyle verilen puanlar, başka türlü kalışınız için oda fiyatınız üzerinden kazanmış olacağınız puanlar dışında bonus puan olarak verilecek ve misafirin üyelik düzeyi statüsünde hesaba katılmayacaktır.

 11. En İyi Fiyat Garantisi bonus puanlarımın kullanma süresi var mı?

  Evet, puanların süresinin dolması hakkında daha fazla bilgi için lütfen IHG Rewards Club şart ve hükümlerimizi inceleyin.

 12. Her bir talep (hak iddiası) karşılığı alabileceğim bonus puan miktarının bir sınırı var mı?

  Evet, talep başına alınabilecek bonus puanı miktarı 40.000 puanı geçemez.

 

Güncelleme tarihi: 9 Ocak 2018