Etkinlik olmaması halinde oturumunuz 5 dakika, 0 saniyesonra sona erecektir. Oturumu Açık Tut
Oturumunuzun süresi bitti. Lütfen profilinize giriş yapın

Yemek, Yatak ve Kahvaltı

Yemek, Yatak ve Kahvaltı
Hemen Rezervasyon Yaptırın
Tercihli fiyatlar için kurumsal hesap (müşteri) numarasını girin
Seyahat acenteleriyle ilişkili rezervasyonları tanımlar
Grup kodunuz varsa, özel etkinliğiniz için müsait odaların bir listesini görmek için buraya girin.

* Zorunlu Alanı Gösterir

** Mevcut En İyi Ücret aramasına satış ortaklığı için geçerli ücretler dâhil değildir.

DevamıDaha az Seçenekler
Son İncelenen Otel Yok
Daha fazla arama seçeneği mi istiyorsunuz? Ayrıntılı Aramamızıdeneyin.

En fazla iki kişi için olmak üzere sadece kahvaltının değil, akşam yemeğinin de dahil olduğunu bilerek harika bir kaçamak planlayın!

 

Misafirlerin ve çalışanların sağlığı için, bildiğimiz ve sevdiğimiz kahvaltı büfesi de dahil olmak üzere otel deneyimi biraz farklı bir his verebilir. Kısa vadede açık büfe servisi duraklatılabilir, ancak şimdilik ekiplerimiz sizi yeni güne hazırlamak için sağlıklı ve lezzetli seçenekler yarattı. Daha fazla bilgi için lütfen otelle iletişime geçin.

 

Ön ödeme yapmadan ve kalışınızın bir gün öncesine kadar tamamen ücretsiz iptal olanağı ile seyahatlerinizi planlamak daha kolay.

Dining icon

Neler dahil?


Kahvaltı ve bir veya bir odayı paylaşan iki erişkin için özel bir otel restoranında set menüden veya büfeden her akşam üç çeşit akşam yemeği dahildir.

Savings icon

Ön ödeme gerekmez


Ön ödeme gerekli değildir.

Calendar icon

Esnek iptaller


Planlarınızın değişebileceğini biliyoruz, bu nedenle rezervasyonunuzu iptal penceremiz içinde iptal edebilirsiniz.*

Akşam Yemeği, Oda ve Kahvaltı - Şart ve Hükümler

Akşam Yemeği, Oda ve Kahvaltı fiyatı Avrupa'nın seçkin otellerinde mevcuttur. Tamamen esnek fiyata kahvaltı ve bir veya bir odayı paylaşan iki erişkin için özel bir otel restoranında set menüden veya büfeden üç çeşit akşam yemeği dahildir. Akşam yemeğiyle içecekler ve bahşişler dahil değildir. Oda servisi için ilave ücret uygulanabilir.

Misafirlerin ve çalışanların sağlığı için, bildiğimiz ve sevdiğimiz kahvaltı büfesi de dahil olmak üzere otel deneyimi biraz farklı bir his verebilir. Kısa vadede açık büfe servisi duraklatılabilir, ancak şimdilik ekiplerimiz sizi yeni güne hazırlamak için sağlıklı ve lezzetli seçenekler yarattı. Daha fazla bilgi için lütfen otelle iletişime geçin.

Holiday Inn® Hotels'te çocuklar için ücretsiz konaklama ve yemek. Otel misafiri olarak kayıtlı olan ve tam fiyatlı menüden en az bir ana yemek sipariş etmesi gereken bir yetişkine eşlik ettiğinde, 12 yaş altındaki çocuklar tüm gün yemek sunulan özel restoranlarımızda ve çocuk menüsünden (çocuk başına 1 ana yemek ve 1 tatlı) seçim yaparak ücretsiz kahvaltı, öğle yemeği ve akşam yemeğinin keyfini çıkarırlar.

Rezervasyonunuzu varışınızdan önce saat 16:00'dan (otel yerel saatiyle) önce iptal ettirmeniz halinde hiçbir ücret tahsil edilmeyecektir. Rezervasyonunuzu varışınızdan önceki gün saat 16:00'dan (otel yerel saatiyle) sonra iptal ettirmeniz veya otele gelmemeniz halinde kredi kartınızdan veya diğer garantili ödeme yönteminizden oda başına ilk gece ücreti çekilecektir. Vergiler uygulanabilir.

Doluluk kısıtlama tarihleri geçerli olabilir ve odalar müsaitliğe tabidir. Bazı oda türleri hariç tutulabilir. Gerekli minimum kalış süresi ve oda başına izin verilen misafir sayısı konusunda otel politikaları farklılık gösterir. Gösterilen fiyatlar oda başına gecelik olup yayınlandığı sırada doğrudur ve odalar müsaitlik durumuna bağlıdır. Vergiler, hizmet ücretleri ve kredi kartı ek ücretleri uygulanabilir. Fiyatlara vergiler, bahşişler, kahvaltı ve akşam yemeğinin dahil olduğu durumlar dışındaki yiyecek ve içecek ile cep harcamaları dâhil değildir.

Diğer indirimli fiyat promosyonlarıyla birlikte kullanılamaz. Otele özgü erken ayrılış ücreti uygulanır. Kullanılmayan kısımlar iade edilemez ve parasal değeri yoktur. Grup rezervasyonları için geçerli değildir ve başka herhangi bir teklif veya promosyonla birleştirilemez.

Fiyatlar IHG® Rewards Club puanı kazandırır. Standart IHG® Rewards Club programı şart ve hükümleri geçerlidir. Ayrıntılar için www.ihgrewardsclub.com adresini ziyaret edin. Fiyatta sahtecilik yapıldığının tespit edilmesi halinde IHG üyenin puanlarını silme ve üyenin hesabını iptal etme hakkını saklı tutar. Başka şart ve hükümler geçerli olabilir, ilave ayrıntılar için lütfen katılımcı tesislerin rezervasyon sayfalarını ziyaret edin.

IHG®, promosyonu bildirime gerek duymaksızın dilediği anda iptal etme, askıya alma, ve/ya bunlarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar. IHG® bu promosyonun nihai yorum hakkını saklı tutar.

©2020 InterContinental Hotels Group için ve adına IHG Hotels Limited, Broadwater Park, Denham, UB9 5HR, UK. Tüm hakları saklıdır. Otellerin birçoğunun mülkiyeti bağımsızdır ve/ya bağımsız olarak işletilmektedir.