Etkinlik olmaması halinde oturumunuz 5 dakika, 0 saniyesonra sona erecektir. Oturumu Açık Tut
Oturumunuzun süresi bitti. Lütfen profilinize giriş yapın

Kısa Tatiller

Size özel bir hafta sonu
Hemen Rezervasyon Yaptırın
Tercihli fiyatlar için kurumsal hesap (müşteri) numarasını girin
Seyahat acenteleriyle ilişkili rezervasyonları tanımlar
Grup kodunuz varsa, özel etkinliğiniz için müsait odaların bir listesini görmek için buraya girin.

* Zorunlu Alanı Gösterir

** Mevcut En İyi Ücret aramasına satış ortaklığı için geçerli ücretler dâhil değildir.

DevamıDaha az Seçenekler
Son İncelenen Otel Yok
Daha fazla arama seçeneği mi istiyorsunuz? Ayrıntılı Aramamızıdeneyin.
KAHVALTI DAHIL ERKEN REZERVASYON
KAHVALTI DAHIL ERKEN REZERVASYON

 

Tarihi kesinleştirip gideceğiniz yeri kararlaştırdıktan sonra Kahvaltı dahil Erken Rezervasyon neden önceden planlama yapıp daha kazançlı çıkmayasınız?​​

 

 • Kahvaltı dahil
 • Varışa 7 gün öncesine kadar ücretsiz iptal
 • Bir gecelik depozito gereklidir
 • En az 3 gün önceden rezervasyon gereklidir
Planlarınız değişirse esneklik sağlar
PLANLARINIZ DEĞIŞIRSE ESNEKLIK SAĞLAR

 

Seyahat stresinden kurtulun ve en iyi esnek fiyatımızı tercih edin, böylece planlarınızın değişmesi halinde rezervasyonunuzda da değişiklik yapabilirsiniz.

 

 • Rezervasyonunuzu değiştirme veya iptal etme konusunda maksimum esneklik sunar
 • Doğrudan rezervasyonlarda bu fiyat 24 saat önceden tamamen değiştirilebilir
 • 24 saat öncesinde para iadesi yapılabilir
Points & Cash
POINTS & CASH

 

Rezervasyonunuzun bir kısmını puanla, kalanını nakit olarak ödeyin. Puan ve Nakit fiyatları, sık seyahat etmeseniz bile Hediye Gecelerinizi kullanmanızı ve daha az ödeyerek rezervasyon yaptırmanızı sağlar.

Paradan tasarruf etmek istiyorsanız:

 

 • Hediye Geceniz için daha az puan kullanmak istiyorsanız
 • Kullanılabilir 5.000+ puanınız varsa
 • Puan ve Nakit (Points & Cash) tam size göre.

Yemek, Yatak ve Kahvaltı
YEMEK, YATAK VE KAHVALTI

 

En fazla iki kişi için olmak üzere sadece kahvaltının değil, akşam yemeğinin de dahil olduğunu bilerek harika bir kaçamak planlayın! Şartlara Tabidir*

 

 • Günlük kahvaltı dahildir.
 • Her gün akşam yemeği dahildir.
 • Varışa 24 saate kadar ücretsiz iptal.
 • Ön ödeme gerekli değil.

IHG Way of Clean


Temizlik ve misafir güvenini taahhüt ediyoruz

Erken Rezervasyon İndirimli Fiyat şart ve hükümleri

 

En az 1 gece kalış gereklidir. Varıştan en az üç (3) gün önceden rezervasyon yaptırılmalıdır. İptal ve müşterinin gelmemesi politikaları uygulanır - rezervasyonlar, check-in tarihinizden yedi (7) gün önce herhangi bir ücret ödemeden iptal edilebilir. Otele gelinmemesi veya check-in'e (7) yedi günden daha az bir süre kala rezervasyon iptali halinde kalışın ilk gecesinin ücreti alınacaktır.

IHG, Promosyonu önceden bildirime gerek duymaksızın, hiçbir sorumluluk almadan dilediği anda iptal etme, askıya alma, ve/veya bu şart ve hükümlerde değişiklik yapma hakkını saklı tutar. IHG, yürürlükteki yasaların izin verdiği ölçüde, bu Promosyonun nihai yorum hakkını saklı tutar.

©2021 IHG Hotels Limited, Broadwater Park, Denham, UB9 5HR, UK. Tüm hakları saklıdır. Otellerin çoğunun mülkiyeti ve/ya işletmesi bağımsız kişi veya kurumlara aittir.

 

En İyi Esnek Fiyat Şart ve Hükümleri

 

En İyi Esnek Fiyatımız, rezervasyon tarihinde ilgili oda türü için en iyi, en az kısıtlayıcı, genele açık fiyattır. Daha düşük fiyatlar bulunabilse de, bunlar rezervasyon anında ödeme, minimum kalış süresi ya da para iadesi olmaması gibi şartlara tabi olacaktır. Seyahat ihtiyaçlarınız için en uygun fiyattan rezervasyon yaptırdığınızdan emin olmak için lütfen rezervasyon tarihinde bunu kontrol edin. Bireysel otel politikalarına bağlı olarak bazı kısıtlamalar söz konusudur. Rezervasyon değişiklikleri genellikle kabul edilebilir, ancak rezervasyondan önce otelin iptal politikasını mutlaka kontrol edin, çünkü varış tarihine ve seçilen otele bağlı olarak iptal ücreti uygulanabilir.

©2021 IHG Hotels Limited, Broadwater Park, Denham, UB9 5HR, UK. Tüm hakları saklıdır. Çoğu otellerin mülkiyeti bağımsızdır ve/veya bağımsız olarak işletilmektedir.

 

Çocuklar için Ücretsiz Konaklama ve Yemek şart ve hükümleri

 

*Holiday Inn® Otellerinde Çocuklar için Ücretsiz Konaklama ve Yemek Otel misafiri olarak kayıtlı olan ve tam fiyatlı menüden en az bir ana yemek sipariş etmesi gereken bir yetişkine eşlik ettiğinde, 12 yaş altındaki çocuklar tüm gün yemek sunulan özel restoranlarımızda ve çocuk menüsünden (çocuk başına 1 ana yemek ve 1 tatlı) seçim yaparak ücretsiz kahvaltı, öğle yemeği ve akşam yemeğinin keyfini çıkarırlar. ​

IHG®, promosyonu bildirime gerek duymaksızın dilediği anda iptal etme, askıya alma, ve/ya bunlarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar. IHG® bu promosyonun nihai yorum hakkını saklı tutar.

©2021 InterContinental Hotels Group için ve adına IHG Hotels Limited, Broadwater Park, Denham, UB9 5HR, UK. Tüm hakları saklıdır. Otellerin çoğunun mülkiyeti ve/ya işletmesi bağımsız kişi veya kurumlara aittir.

 

Çocuklar için Ücretsiz Konaklama ve Yemek şart ve hükümleri

 

*Holiday Inn®, Holiday Inn Express®, Crowne Plaza®, InterContinental®, Hotel Indigo®, Staybridge Suites® ve voco™ hotels tesislerinde Çocuklar için Ücretsiz Konaklama.İştirakçi otellerde, odada maksimum kişi sayısı kısıtlamalarına ve müsaitliğe tabi olarak, en fazla iki erişkinle aynı odayı paylaşan 17 yaşından küçük en fazla iki çocuk için konaklama ücretsizdir. Bebek beşiği/katlanır çocuk yatağı ücretsizdir, buna karşılık toplanır yataklara ücret uygulanabilir.Odada maksimum kişi sayısı kuralları bu kampanyayı geçersiz kılar.

IHG®, promosyonu bildirime gerek duymaksızın dilediği anda iptal etme, askıya alma, ve/ya bunlarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar. IHG® bu promosyonun nihai yorum hakkını saklı tutar.

©2021 InterContinental Hotels Group için ve adına IHG Hotels Limited, Broadwater Park, Denham, UB9 5HR, UK. Tüm hakları saklıdır. Otellerin çoğunun mülkiyeti ve/ya işletmesi bağımsız kişi veya kurumlara aittir.

 

Akşam Yemeği, Oda ve Kahvaltı - Şart ve Hükümler

 

*Akşam Yemeği, Oda ve Kahvaltı fiyatı Avrupa'nın seçkin otellerinde mevcuttur. Tamamen esnek fiyata kahvaltı ve bir veya bir odayı paylaşan iki erişkin için özel bir otel restoranında set menüden veya büfeden üç çeşit akşam yemeği dahildir. Akşam yemeğiyle içecekler ve bahşişler dahil değildir. Oda servisi için ilave ücret uygulanabilir.

Misafirlerin ve çalışanların sağlığı için, bildiğimiz ve sevdiğimiz kahvaltı büfesi de dahil olmak üzere otel deneyimi biraz farklı bir his verebilir. Kısa vadede açık büfe servisi duraklatılabilir, ancak şimdilik ekiplerimiz sizi yeni güne hazırlamak için sağlıklı ve lezzetli seçenekler yarattı. Daha fazla bilgi için lütfen otelle iletişime geçin.

Holiday Inn® Hotels'te çocuklar için ücretsiz konaklama ve yemek. Otel misafiri olarak kayıtlı olan ve tam fiyatlı menüden en az bir ana yemek sipariş etmesi gereken bir yetişkine eşlik ettiğinde, 12 yaş altındaki çocuklar tüm gün yemek sunulan özel restoranlarımızda ve çocuk menüsünden (çocuk başına 1 ana yemek ve 1 tatlı) seçim yaparak ücretsiz kahvaltı, öğle yemeği ve akşam yemeğinin keyfini çıkarırlar. ​

Rezervasyonunuzu varışınızdan önce saat 16:00'dan (otel yerel saatiyle) önce iptal ettirmeniz halinde hiçbir ücret tahsil edilmeyecektir. Rezervasyonunuzu varışınızdan önceki gün saat 16:00'dan (otel yerel saatiyle) sonra iptal ettirmeniz veya otele gelmemeniz halinde kredi kartınızdan veya diğer garantili ödeme yönteminizden oda başına ilk gece ücreti çekilecektir. Vergiler uygulanabilir. ​

Doluluk kısıtlama tarihleri geçerli olabilir ve odalar müsaitliğe tabidir. Bazı oda türleri hariç tutulabilir. Gerekli minimum kalış süresi ve oda başına izin verilen misafir sayısı konusunda otel politikaları farklılık gösterir. Gösterilen fiyatlar oda başına gecelik olup yayınlandığı sırada doğrudur ve odalar müsaitlik durumuna bağlıdır. Vergiler, hizmet ücretleri ve kredi kartı ek ücretleri uygulanabilir. Fiyatlara vergiler, bahşişler, kahvaltı ve akşam yemeğinin dahil olduğu durumlar dışındaki yiyecek ve içecek ile cep harcamaları dâhil değildir. ​

Diğer indirimli fiyat promosyonlarıyla birlikte kullanılamaz. Otele özgü erken ayrılış ücreti uygulanır. Kullanılmayan kısımlar iade edilemez ve parasal değeri yoktur. Grup rezervasyonları için geçerli değildir ve başka herhangi bir teklif veya promosyonla birleştirilemez. ​

Fiyatlar IHG® Rewards puanı kazandırır. Standart IHG® Rewards programı şart ve hükümleri geçerlidir. Ayrıntılar için www.ihgrewards.com adresini ziyaret edin. Fiyatta sahtecilik yapıldığının tespit edilmesi halinde IHG üyenin puanlarını silme ve üyenin hesabını iptal etme hakkını saklı tutar. Başka şart ve hükümler geçerli olabilir, ilave ayrıntılar için lütfen katılımcı tesislerin rezervasyon sayfalarını ziyaret edin.

IHG®, promosyonu bildirime gerek duymaksızın dilediği anda iptal etme, askıya alma, ve/ya bunlarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar. IHG® bu promosyonun nihai yorum hakkını saklı tutar.

©2021 InterContinental Hotels Group için ve adına IHG Hotels Limited, Broadwater Park, Denham, UB9 5HR, UK. Tüm hakları saklıdır. Otellerin çoğunun mülkiyeti ve/ya işletmesi bağımsız kişi veya kurumlara aittir.