Gruplar & Toplantılar | IHG

Etkinlik olmaması halinde oturumunuz 5 dakika, 0 saniyesonra sona erecektir. Oturumu Açık Tut
PIN Oluştur
Tüm alanlar zorunludur
IHG® Rewards Club'a bir otelde katıldıysanız, IHG® Rewards Club hesabınıza erişebilmek için 4 haneli bir PIN oluşturmanız gerekecektir.
Beklenmedik Sunucu Hatası
Oturumunuzun süresi bitti. Lütfen profilinize giriş yapın
Üzgünüz, sistemimiz geçici olarak kullanım dışı. Lütfen tekrar deneyin veya yardım için IHG® Rewards Club Müşteri Hizmetleri Merkezi ile irtibat kurun.
Girilen 4 haneli numaralar birbiriyle eşleşmelidir.
PIN'i Unuttunuz mu?
Tüm alanlar zorunludur
Beklenmedik Sunucu Hatası
Oturumunuzun süresi bitti. Lütfen profilinize giriş yapın
Üzgünüz, sistemimiz geçici olarak kullanım dışı. Lütfen tekrar deneyin veya yardım için IHG® Rewards Club Müşteri Hizmetleri Merkezi ile irtibat kurun.
Profilinizde e-posta adresi yok mu?

PIN'inizi öğrenmek ve e-posta adresinizle profilinizi güncellemek için IHG® Rewards Club Müşteri Hizmetleri ile irtibat kurun. PIN'inizi aldığınızda ayrıca şu web sitesi üzerinden e-posta adresinizi de güncelleyebilirsiniz: www.ihg.com/updateemail.


Bizi ideal tercihiniz yapan nedir?

IHG Otelleri

100 ülkede 5100'den fazla otelle doğru yerde doğru oteli bulacaksınız.

 

IHG Brands

Tüm IHG® Rewards Club üyelerine üretsiz WiFi.

 

IHG® Rewards Club

Puanlarınızı kullanmanın binlerce yolunu sunan IHG® Rewards Club, dünyanın en büyük otel bağlılık programlarından biridir.

IHG® Business Rewards

IHG® Business Rewards ile toplantı, konaklama veya etkinlik için her rezervasyon yaptırdığınızda puan kazanırsınız.

 

Toplantı, grup etkinlikleri ve kutlamalar için neden IHG otellerini tercih etmelisiniz?

IHG ailesindeki tüm oteller, büyüklüğü veya tarzı ne olursa olsun her türlü etkinliğe ev sahipliği yapma konusunda engin tecrübelere sahiptir. Resmi iş toplantılarından keyifli aile toplanmalarına, rüya gibi düğün törenlerine, etkileyici konferanslara kadar, her türlü ihtiyacınızı karşılayacak bir IHG oteli vardır.

   

Toplantı için rezervasyon nasıl yaptırılır?

Rezervasyonu basit ve kolay bir süreç haline getirdik

   

                              

IHG-BR-image


IHG® Business Rewards

IHG otellerindeki toplantı veya grup etkinliği rezervasyonu yaptığınızda başkaları adına rezervasyon yaptırmanın hediyelerini alın. Sadece işinizle ilgilenerek yararlanabileceğiniz ekstra avantajlar hakkında bilgi alın ve hemen Business Rewards® programına katılın.   
 

IHG'de Toplanın & Tasarruf Edin

IHG'de Toplanın & Tasarruf Edin

Bir sonraki toplantınız, grup etkinliğiniz veya sosyal kutlamanız için yükseltme istiyor musunuz? "Toplanın ve Tasarruf Edin" ile bunu yapabilirsiniz! Tüm Avrupa'daki katılımcı otellerin herhangi birisinden teklif isterken ''Toplanın ve Tasarruf Edin'' (Meet & Save) ifadesini söylemeniz yeterli, böylece cazip indirim ve özel avantajlardan yararlanabilirsiniz.

   


Zaten Grup Kodunuz var mı?

Toplantı planlayıcınızdan bir Grup Kodu aldıysanız, aşağıdaki basit adımları izleyerek rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz:

1. Ihg.com adresini veya marka sitelerimizden birisini ziyaret edin ve otelinizi şehir bazında arayın. Sonuçlar listesinden grubunuzun konakladığı otele tıklayın.

2. Söz konusu otelin sayfasına ulaştıktan sonra "Grup Kodunuz var mı?" bağlantısına tıklayarak kodunuzu girin.

3. Grup Kodunun hemen üstüne seyahat tarihlerinizi girmeyi unutmayın.

4. "Müsaitlik Kontrolü"nü seçin.

Grup fiyatlarının müsaitliğe bağlı olduğunu unutmayın. İlave yardıma ihtiyacınız olması hâlinde doğrudan otelle irtibat kurun ve Grup Satışlar birimiyle görüşün.