Etkinlik olmaması halinde oturumunuz 5 dakika, 0 saniyesonra sona erecektir. Oturumu Açık Tut
Oturumunuzun süresi bitti. Lütfen profilinize giriş yapın
KENDİNİZİ ÖDÜLLENDİRİN, PUANLARINIZI KULLANARAK DİLEDİĞİNİZ GİBİ KONAKLAYIN InterContinental Presidente Cancun Resort
KENDİNİZİ ÖDÜLLENDİRİN, PUANLARINIZI KULLANARAK DİLEDİĞİNİZ GİBİ KONAKLAYIN InterContinental Presidente Cancun Resort

Sizin puanlarınız, sizin tercihiniz

IHG One Rewards üyesi olmanın en büyük avantajlarından biri, daha sonraki konaklamalarınızda kullanabileceğiniz puanlar kazanmanızdır. İster bir geceyi tümüyle puanlarla ödemek istiyor olun isterse puan ve nakit birleşimi kullanmak, hediyeleriniz size dilediğiniz gibi konaklama esnekliği sağlar.

TÜMÜYLE PUAN

Sadece 5.000 puandan başlayarak dünya çapındaki 6.000'i aşkın otel ve tatil köyümüzde bir Hediye Gece kazanın.

Points

PUANLAR VE NAKİT

Dilerseniz her ikisinden de yararlanarak Puan ve Nakit ile bir sonraki seyahatiniz için mevcut puanlarınızı kullanmanıza ve kalan miktar için puan satın almanıza olanak tanır.

Puanlarla nasıl rezervasyon yapılır?

Puanlarla konaklama rezervasyonu yapmak kolaydır. Puan ve Nakit kullanmak veya bir Hediye Gece kullanmak için en az 5.000 puana sahip olmanız gerekir.

Collage of images of IHG Hotels and Resorts properties from beautiful lobby spaces to luxurious guest rooms

Şöyle çalışır:

Bir

Bir sonraki tatil noktanızı bulmak için sayfanın üst kısmındaki rezervasyon aracını kullanın ve fiyat tercihiniz olarak Hediye Geceler'i seçin.

İki

Otelinizi, oda türünü ve puan tercihinizi seçin. Fiyatların günlük olarak değişkenlik gösterebileceğini göz önünde bulundurun.

Üç

Puan ve Nakit ile rezervasyon yapıyorsanız, ihtiyacınız olan puanları satın alın. Tümüyle puan kullanacaksanız bir sonraki adıma geçin.

Dört

Rezervasyonunuzu onaylayın ve konaklamanızın keyfini çıkarın. Bunu kesinlikle hak ettiniz!

Lütfen dikkat: Eğer daha sonra Hediye Gecenizi veya Puan ve Nakit rezervasyonunuzu iptal ederseniz, iadeniz yalnızca puan olarak yapılacaktır.

SSS

Sorularınız mı var? Cevaplamaya hazırız. Hediye Geceler ile Puan ve Nakit kullanma hakkında merak ettiklerinizi burada bulabilirsiniz.

S: Belirli bir konaklama tarihinde herhangi bir otelde Hediye Gece kullanmak için ne kadar puan gerektiğini nasıl belirliyorsunuz?

C: IHG One Rewards üyelerinin belirli bir otelde bir Hediye Gece için kullanmaları gereken puan miktarı nakit fiyatları gibi değişiklik gösterir. Bu değişiklikler; odanın maliyeti, En İyi Esnek Fiyat ve talep gibi çeşitli faktörlere bağlıdır.
 

S: Bir otelin puan miktarı ne sıklıkla değişebilir?

C: Otellere göre puan miktarları, tıpkı nakit fiyatlar gibi günlük olarak değişiklik gösterebilir. Bir geceden fazla konaklamalarda, tıpkı nakit rezervasyonlarda olduğu gibi hem ortalama puan tutarını hem de günlük puan tutarını görürsünüz 

Rezervasyon yaptıktan sonra, gerekli puan miktarını kilitlemiş olursunuz. Rezervasyondan sonra otelin puan gereksinimi değişiklik gösterse de bu, sizin orijinal rezervasyonunuzu etkilemez.
 

S: Bir Hediye Gece için kaç puan gerekir?

Kasım 2022 itibarıyla Hediye Geceler gece başına 5.000 puandan başlayan puanlarla kullanılabilir. Belirli bir konaklama tarihinde bir otel için gereken gerçek puan sayısı odanın maliyetine, sezona, talebe ve diğer değişkenlere bağlı olarak değişebilir.
 

S: Hediye Gecelerde puan veya mil kazanacak mıyım?

Bir Hediye Gece konaklaması yaparken, oda fiyatı veya oda fiyatı eşdeğeri puan veya mil kazanmayacaksınız. Ancak diğer tüm Nitelikli Masraflar için puan veya mil kazanabilirsiniz. “Nitelikli Masraflar”; örneğin odanızdaki yiyecek ve içecek, telefon, çamaşırhane ve oda içi film ücretlerini içerebilir. Nitelikli Masraflar otel markasına ve konuma göre değişebilir.
 

S: Puan ve Nakit nasıl çalışıyor?.

C: Puan ve Nakit kullanırken, nakit kısım Hediye Gece rezervasyonuna yönelik olarak ilave puan satın almak içindir. Bu üyelerin puanları ile daha esnek olmalarına ve Hediye Geceleri daha hızlı kullanmalarına olanak tanır. Bir gece iptal edildiği zaman, Puan ve Nakit'in nakit kısmı iade edilemez, ancak satın aldıklarınız dahil olmak üzere puanlarınızı geri alırsınız.
 

S: Puan ve Nakit programı yoluyla yaptırılan bir Hediye Gece rezervasyonunu iptal ettirirsem, iade alabilir miyim?

C: Puan ve Nakit kullanılarak rezervasyonu yapılan bir Hediye Gece otelin politikalarına uygun olarak iptal edilirse, rezervasyon sırasında satın alınan puanlar da dahil olmak üzere, tüm puanlar IHG One Rewards hesabınıza yeniden aktarılacaktır. Puan ve Nakit satın alımınız için kullanılan nakit para iade edilemez.
 

S: İptal tarihinden sonra iptal edersem puanlarıma ne olur?

C: Hediye Gece rezervasyonunuzu otelin iptal politikasının izin verdiği süreden sonra iptal ederseniz, puanlar yine IHG One Rewards hesabınıza tekrar aktarılır, fakat otel, rezervasyonu yapmak için kullanılan kredi kartından iptal ücreti tahsil edecektir.
 

Üye olmak çok daha avantajli

HEDİYE GECELER İÇİN PUAN KAZANIN

YILIN HER DÖNEMİ GEÇERLİ

ÜYE FİYATLARINA VE TEKLİFLERİNE ERİŞİM

ÜCRETSİZ Wi-Fi

GEÇ CHECK-OUT

DAHASI ELİTE ÜYE OLDUĞUNUZDA ÇOK DAHA FAZLA AVANTAJ

Zaten üye misiniz? Oturumu açın.

18 marka. 6.000'den fazla destinasyon. Hepsini keşfedin.

18 marka. 6.000'den fazla destinasyon. Hepsini keşfedin.