Etkinlik olmaması halinde oturumunuz 5 dakika, 0 saniyesonra sona erecektir. Oturumu Açık Tut
Oturumunuzun süresi bitti. Lütfen profilinize giriş yapın
Kids Preferred

     Çocuk dostu, 

     ÇOCUKLARIN TERCİHİ.

 

Kids Preferred

  Çocuk dostu, 

  ÇOCUKLARIN TERCİHİ.

Çocukların Holiday Inn®  Otellerini sevmeleri için 5 önemli neden

Young girl eating food

NO.5

Yemeklerimiz bedava.*

Annem yemeklerimize para ödemez, bu da onu her zaman mutlu eder.

NO.4

VIP misafirleriz

Holiday Inn'de herkes VIP misafir gibi ağırlanıyor, çocuklar bile!

Young girl eating food
Young girl eating food

NO.3

Bize yatak bedava.*

Ebeveynlerimizin odasında yatmak demek, birlikte çokca zaman geçirmek demektir.

NO.2

Kendi özel menümüzden sipariş veririz.

Canımız istediği gibi yeriz. Ve kendi özel menümüzden sipariş veririz.

Young girl eating food
Young girl eating food

NO.1

İstediğimiz kadar eğlenebiliriz.

Bazı otellerden farklı olarak Holiday Inn çocukları iyi karşılar. Ev gibi, ama çok daha iyi.

Dünyanın çeşitli yerlerindeki Holiday Inn®, Holiday Inn Select®, Holiday Inn Resort® ve Holiday Inn SunSpree® Resort otellerinde (“İştirakçi Odellerde”) geçerlidir.

Kids Stay Free (Çocuklara Yatak Bedava) – İştirakçi otellerde, odada maksimum kişi sayısı kısıtlamalarına ve müsaitliğe tabi olarak, en fazla iki (2) erişkinle aynı odayı paylaşan en fazla iki (2) çocuk için konaklama ücretsizdir. Bebek beşiği/katlanır çocuk yatağı ücretsizdir, buna karşılık toplanır yataklara ücret uygulanabilir. Odada maksimum kişi sayısı kuralları bu kampanyayı geçersiz kılar.

Çocuklara Yemek Bedava – Sadece kayıtlı misafirler içindir. Bu, çocuklar için aşağıdaki hallerde geçerlidir:

a) kahvaltı, öğlen veya akşam yemeği sipariş edildiğinde;
b) oteldeki restoranda sipariş verildiğinde;
c) Çocuk Menüsünden sipariş verildiğinde (bu sipariş en az 1 ana yemek ve 1 tatlı içermelidir) ve;
d) İştirakçi Otelde otel misafiri olarak kayıtlı olan en az (1) erişkin eşliğinde geldiğinde; söz konusu erişkinin, indirimsiz fiyatlı menüden en az bir ana yemek siparişi vermesi gerekir.

Çocuklara Yemek Bedava teklifi yemek yiyen her aile için en fazla dört (4) çocukla, VEYA yemek başına ebeveyn başına en fazla iki (2) çocukla sınırlıdır.

Çocuklara Yemek Bedava kampanyası oda servisi, ya da 10 veya daha fazla oda ayırtan gruplara verilen pazarlıklı oda fiyatlarında, seyahat sektörü fiyatlarında, kurumsal fiyatlarda veya çalışan fiyatlarında geçerli değildir.

Çocuklara Yatak Bedava ve Çocuklara Yemek Bedava teklifleri sadece aşağıdaki yaşlardaki çocuklar için geçerlidir:

  Kids Stay Free (Çocuklara Yatak Bedava) Kids Eat Free
ABD, Kanada, Meksika, Orta Amerika, Karayipler, Güney Amerika 18 ve Altı 11 ve Altı
Çin Bölgesi* 12 ve Altı 12 ve Altı
Avrupa 17 ve Altı 12 ve Altı
Dünyanın Geri Kalanı 12 ve Altı 12 ve Altı* Çin Bölgesi:

Aşağıdaki şart ve hükümler sadece Çin Bölgesi, Honk Kong Özel İdare Bölgesi ve Tayvan'daki Holiday Inn® Otelleri ve Holiday Inn® Tatil Köyleri ile Macau Özel İdare Bölgesindeki Holiday Inn Macau için geçerlidir.

Bu programa hak kazanmak için çocuklar 12 yaşında veya daha küçük olmalı ve yukarıda anılan otellerde check-in yaptıran 1 veya 2 erişkinle aynı odayı paylaşmalıdır. Otele çocuğun yaşını ispat için için yasal ve geçerli bir kimlik belgesi (ÇHC kimliği, ÇHC hane sicil belgesi, doğum belgesi ya da pasaport) ibraz edilmemesi halinde, sadece boyu 1,4 metreye kadar olan çocuklar programdan yararlanabilecek ve otel, çocuğun programa hak kazanıp kazanmadığını belirlemek için çocuğun boyunu ölçebilecektir.

Bu program sadece “Erken Rezervasyon Kampanyası (kahvaltı dâhil)” ve “En İyi Esnek Fiyat (kahvaltı dâhil)” için uygundur. İndirimli fiyatlar, kurumsal fiyatlar, çalışan fiyatları ve diğer fiyatlar geçerli değildir.

Çocuklara Yatak Bedava -- Maksimum oda doluluk durumunun izin verdiği yerlerde, maksimum 2 yetişkinle odayı paylaşan 2 çocuk için kalış ücretsizdir. Talep üzerine, çocuklar için beşik veya katlanır yatak tedarik edilebilir.

Çocuklara Yemek Bedava – Bu teklif, sadece otel tarafından belirlenen tüm gün yemek restoranında, otele kayıt yaptıran misafirler için normal restoran çalışma saatleri sırasında geçerlidir. Yemek sırasında çocuklara en az bir erişkin eşlik etmelidir.

  • Açık büfe kahvaltı – orijinal fiyattan (oda fiyatına dâhil kahvaltı dâhil) yemek yiyen her bir erişkin, ücretsiz yemek yiyebilecek en fazla 2 çocuk getirebilir.
  • Öğlen ve akşam yemeği – ana menüden en az 1 ana yemek siparişi veren her bir erişkin, bu program için belirlenen özel Çocuk Menüsünden sipariş vererek ücretsiz yemek yiyebilecek en fazla 2 çocuk getirebilir. Çocukların içeceği tüm içecekler ücrete tabidir.