Etkinlik olmaması halinde oturumunuz 5 dakika, 0 saniyesonra sona erecektir. Oturumu Açık Tut
Oturumunuzun süresi bitti. Lütfen profilinize giriş yapın

Holiday Inn Londra - Brentford Lock

Commerce Road

Brentford, Middlesex London

 

London

TW8 8GA 

United Kingdom 

Check In: 2ÖS

Check Out: 11ÖÖ

Check-in Yaşı: 18

ONLINE REZERVASYON YAPTIR
VEYA REZERVASYON ARA

Londra - Brentford Lock Commerce Road Brentford, Middlesex London

Bizimle Avantajlı Rezervasyon Yaptırın

Konum Vurguları
Şehir Merkezi
Yerel

Atraksiyonlar

  • Royal Botanic Kew Gardens
Görülecek Yerler

Görülecek Yerler

Otelin batısına doğru 30 dk.'lık bir sürüş sizi ünlü kale sit alanı olan ve kartpostallık parke taşlı caddelerle ve ilginç çay odaları ile dolu Windsor'a götürecektir. Genç ziyaretçiler yakındaki LEGOLAND® Windsor Resort'u ziyaret edebilir ve Vikingler Adasındaki su gezilerinde hoş vakit geçirebilir veya interaktif 4D sinema gösterisinde "The LEGO® Movie" dünyasına dalabilirler.
Yapılacak Şeyler

Yapılacak Şeyler

Ragbi fanatikleri, İngiliz ragbisinin ev sahipliğini yapan 82Bin Kişi kapasiteli Twickenham Stadyumu'nda uluslararası bir maçı yakalayabilir ve araçla otele sadece 10 dk. Eğer herhangi bir maç yoksa, bir stadyum turuna katılabilir ve geçmişe ait harika anları yeniden yaşayabileceğiniz Dünya Ragbi Müzesi'ni ziyaret edebilirsiniz. Harlequins Ragbi Kulübü'ne ev sahipliği yapan Twickenham Stoop Stadyu
Almadan/Yapmadan Gitmeyin

Almadan/Yapmadan Gitmeyin

Londra'nın merkezine bir gezi ile otel konumunun avantajından yararlanın. Otel, Boston Manor Tube istasyonuna otobüsle 5 dk ve Brenrford tren istasyonu sadece 800 mt. uzaklıkta. Her ikisi de şehre 30 dk.'da bağlanır. Harrods alışveriş merkezine göz atmak, London Eye'da sürüş veya Buckingham Sarayı'nda Koruma'nın Değişimi'ni izleme gibi klasik etkinliklere katılın.
İpuçları

İpuçları

Kew Bahçeleri'nin tadını çıkarmak için bitkilerden anlamanıza gerek yok. Araçla otele sadece 10 dk. Kapsamlı alanda gezin ve antik ağaçlardan egzotik orkidelere kadar hayran olacağınız devasa seraların içerisine adım atın. Eğer daha endüstriyel bir şey isterseniz, Londra Water & Steam Müzesi otele 1,6km mesafede. Victorian pompa tesisinde, Londra'nın su tedarik tarihçesini öğrenin.