Etkinlik olmaması halinde oturumunuz 5 dakika, 0 saniyesonra sona erecektir. Oturumu Açık Tut
Oturumunuzun süresi bitti. Lütfen profilinize giriş yapın

Holiday Inn Londra - Brentford Lock

Commerce Road, London, TW8 8GA United Kingdom  Yol Tarifi Al

Check-In: 2ÖS

CIKIS TARIHI: 11ÖÖ

Minimum Check-In Yaşı:  18

E-posta: info@hibrentfordlock.co.uk

Resepsiyon: 44-208-2322000

Rezervasyon: 1-888-Holiday

Ücretsiz WiFi'ye, fitness merkezine ve Londra'ya iyi ulaşım bağlantıları olan modern bir sahil oteli

Grand Union Kanalı'na bakan Holiday Inn® Londra - Brentford Lock oteli Londra merkezine kolay erişimi olan konforlu odalara sahiptir. Şehre ve Heathrow Havaalanı'na doğrudan servisleri olan Boston Manor Tube istasyonuna otobüs ile 5 dk.'da ulaşabilirsiniz. Bu otel Londra Waterloo'ya doğrudan tren seferleri olan Brentford istasyonuna beşyüz mt. mesafededir.

Eğer bir ragbi oyununa katılmak istiyorsanız, otel Twickenham Stadyumu'na 10 dk.'lık sürüş mesafesindedir. Otel, Londra Water & Steam Müzesi'ne araçla 5dk. mesafededir ve otelden Kew Bahçeleri araç ile 10 dakika. Richmond Parkı'nın yarı vahşi hayatı 20 dakikalık sürüş mesafesinde ve Westfield London alışveriş merkezi 8km uzaklıkta.

Ücretsiz WiFi ile bağlantıda kalın ve 600 kişi ağırlayabileceğiniz 6 salonlu özel iş süitinin keyfini yaşayın. Otelin Waterfront Süit'i kanal manzaralıdır ve büyük etkinlikler için harika bir yerdir.

Open Lobby'de istediğiniz zaman, istediğiniz şeyi sipariş etmek için otelin tüm gün yemek konseptinden yararlanın. Alternatif olarak, yerinde yemek veya paket yaptırmak için To Go Café'den bir şeyler alın. Otelin fitness merkezinde egzersiz yapın, ardından 24-saat oda hizmeti ile rahatlayın. Çocuklara yatak ve yemek bedava.

Olanaklar ve Hizmetler

Kids Eat Free
Kids Eat Free
Otopark
Otopark
Sadece hizmet hayvanlarına izin verilir
Sadece hizmet hayvanlarına izin verilir
Spor Merkezi
Spor Merkezi
Toplantı tesisleri
Toplantı tesisleri
Wİ-Fİ dahil
Wİ-Fİ dahil
Holiday Inn Otel Odaları

Dinlenmek Konforlu Odalarımızda ve Suitlerimizde

Ücretsiz Wifi ile nette gezinmeye veya uydulu televizyonda bir kanal öncesi kendinize sıcak bir içecek hazırlayın. Basınçlı duş ile güne doğru başlayın. Yönetici odası rezervasyonu yapın ve Grand Union Kanalı manzarasına, bornoz ve minibara sahip olun.

 

holidayinn otel yemek

Zevkini Çıkar Lezzetli Yemek Seçenekleri

Bardan alacağınız bira veya bir bardak şarap ile rahatlayın veya Open Lobby'deki tüm gün menüsünden bir yemek ısmarlayın. Aceleniz varsa, To Go Café'de yiyebilir veya odanızda yemek için paket yaptırabilirsiniz. En güzeli, çocuklara yatak & yemek bedava.

 

Çocuklar için ücretsiz konaklama ve yemek

Çocuklar Kalır ve Yemek Yer Ücretsiz!

Ebeveynleriyle aynı odayı paylaşan 17 ve altı yaş çocukların kalışı ücretsizdir. Holiday Inn® bünyesindeki herhangi bir restoranda ana menüden sipariş veren yetişkin başına 12 yaş ve altı en fazla 2 çocuk ücretsiz yemek yiyebilir. Yemek yiyen grup başına en fazla 4 çocuk.

Green Engage Görseli

Otellerimize çevre üzerindeki etkilerini ölçme ve yönetme araçları sağlayan yenilikçi, online, sürdürülebilir çevre sistemimiz olan IHG Green Engage, tüm otellerimizde kullanılmaktadır. Misafirlerimiz için çevremizi bugün ve gelecekte koruduğumuzdan böyle emin oluyoruz.