Etkinlik olmaması halinde oturumunuz 5 dakika, 0 saniyesonra sona erecektir. Oturumu Açık Tut
Oturumunuzun süresi bitti. Lütfen profilinize giriş yapın

Crowne Plaza Kapadokya - Nevşehir

Cappadocia hotel with luxury accommodations

Kapadokya'nın En Lüks Otel

Crowne Plaza® Cappadocia-Nevsehir Oteli, Nevşehir Otobüs Terminali ve Nevşehir Kapadokya Havaalanı’na kısa mesafede olup, talebe göre ücretli transfer sağlanmaktadır. UNESCO'nun tescillediği Dünya Mirası sit alanı Göreme Açık Hava Müzesi, araçla 15 dakika mesafededir. Otel, Bölgedeki Mercedes ve Mey İçki gibi şirketler ile aynı bölgededir.

Yakındaki Kaymaklı ve Derinkuyu Yer Altı Şehirleri, bu bölgeye yakındır. Otelimiz yüksek teknolojili 12 toplantı salonu ve 750 kişi kapasiteli balo salonu ile özel etkinlikleriniz için idealdir.

Otelden faydalanabileceğiniz imkanlar:Ücretsiz WİFİ,profesyonel eğitmen eşliğinde spor salonu,7/24 hizmet veren iş merkezi

Kliması, Sleeping Adventage programı kapsamındaki kaliteli yatakları ile, akıllı oda ve suitlerimiz, huzurlu geceleriniz için Sessiz Alanlar yaratıyor. Gününüze, Gurme Restoran’da alacağınız zengin açık büfe kahvaltımız ile başlayın, akşam Roof katında bulunan eşsiz manzaralı a la carte restoranımızda uluslararası nefis yemeklerimizin tadına varın. İş temponuzun veya bölgeyi keşfetmenin sizi yoracağı gününüzün ardından, kendinizi, kapalı yüzme havuzumuzun rahatlatıcı sularında veya huzur dolu SPA Merkez’imizde alacağınız bakımlarla şımartın.

 

ÖNE ÇIKAN OLANAKLAR

Otopark
Otopark
Sadece hizmet hayvanlarına izin verilir
Sadece hizmet hayvanlarına izin verilir
Havuz
Havuz
Spor Merkezi
Spor Merkezi
WiFi Dahil
WiFi Dahil
Toplantı tesisleri
Toplantı tesisleri

Konum ve Varış Bilgileri

Check-in: 2ÖS

Check-out saati: 12ÖS

Minimum check-In yaşı: 18

Odalara ve Süitlere Göz At

ihg hotel

Araştır Nevsehir

Kanyon vadisi, bitki örtüsü, kilise ve şapelleriyle doğa, tarih, sanat ve kültür olgusunun bir arada buluştuğu Ihlara Vadisi, dünyanın ikinci büyük kanyonu olarak Kapadokya'nın doğa harikasıdır. 80 km mesafede bulunan ve ortasından Melendiz Çayı'nın geçtiği bu volkanik vadide kayalara oyulmuş freskli kiliseler korunarak, yeryüzünde eşine rastlanmayan bir tarih hazinesi olarak günümüze ulaşmıştır.

Green Engage Görseli

Otellerimize çevre üzerindeki etkilerini ölçme ve yönetme araçları sağlayan yenilikçi, online, sürdürülebilir çevre sistemimiz olan IHG Green Engage, tüm otellerimizde kullanılmaktadır. Misafirlerimiz için çevremizi bugün ve gelecekte koruduğumuzdan böyle emin oluyoruz.