Etkinlik olmaması halinde oturumunuz 5 dakika, 0 saniyesonra sona erecektir. Oturumu Açık Tut
Oturumunuzun süresi bitti. Lütfen profilinize giriş yapın
Hotellobby

İş hiç bur kadar davetkar olmamıştı.

 

Verimli olabileceğiniz, bağlantıda kalabileceğiniz, dinlenip gücünüze kavuşabileceğiniz bir alana adım atın. Crowne Plaza® Otel ve Tatil Köylerinde; iş gezisine çıkan ve ne kadar mutlu olursanız o kadar başarılı olacağınıza olan inancımızı paylaşan yeni kuşak misafirlerimize hizmete hazırız.

Farkı yaşayın.

Crowne Plaza® Otel ve Tatil Köylerinde her yerde enerji bulmakla kalmayacak, deneyimin tamamıyla daha enerjik olacaksınız. Daha iyi çalışmanıza, daha iyi dinlenmenize, boş zamanlarınızda daha fazla keyif almanıza yardımcı olacak yeni fikirlerimiz var.

Servizi dedicati ai viaggiatori d'affari.

Ora più che mai la vita professionale richiede flessibilità e collaborazione. Rimani connesso e produttivo con noi, grazie all'accesso alla rete elettrica in tutto l'hotel e ad Internet wireless gratuito, incluso nel tuo soggiorno nella maggior parte delle strutture Crowne Plaza Hotels & Resorts

Wifi icon

WiFi Incluso

Completely Connected icon

Completamente Connesso

Cibo rapido e fresco.

La fame arriva all'improvviso ed è per questo che offriamo una vasta scelta di pasti freschi in ogni momento della giornata, sempre pronti per te.

Hot bowl icon

Cibo rapido e fresco.

Programma Sleep Advantage®

Preparati ad affrontare al meglio il nuovo giorno dopo un bel sonno, accompagnato dai nostri kit di aromaterapia, dalla biancheria di alta qualità, dalle zone dedicate al silenzio e dalla chiamata garantita del servizio sveglia. Stacca la spina, anche quella del computer, posa la testa sul cuscino e scivola in un sonno ristoratore.

Sleep icon

Programma Sleep Advantage®

Fitness e benessere.

Fai il pieno d'energie e rimani in forma con opzioni pensate per adattarsi al meglio al tuo programma giornaliero. Le nostre strutture per il fitness ti aiutano a mantenerti sempre in forma, per sfruttare al meglio ogni attimo della giornata o prendere una pausa dalla routine quotidiana. Il connubio perfetto tra lavoro e benessere.

Fitness icon

Fitness e benessere.

Energy Essential icon

Enerjinin Olmazsa Olmazları

Utrecht

Toplantı ve Etkinlikler

Crowne Plaza'da her toplantının parlak geçmesini istiyoruz. Planlamadan yürütmeye, her etkileşimin size ilham verme potansiyeli olduğunu anlıyoruz.


OTEL TOPLANTI ALANI BUL

Location icon

Önemli iş Merkezleri

Olmamıza ihtiyaç duyduğunuz her yerdeyiz.

Crowne Plaza Hotels & Resorts, 65 ülkede önemli kent merkezlerindeki, kavşak kentlerdeki ve tatil destinasyonlarındaki 400'ü aşkın oteliyle dünyadaki en büyük üst sınıf markalardan birisidir.

Öne Çıkan Tesisler

Crowne Plaza Belfast, Regno Unito

Crowne Plaza Belfast, Birleşik Krallık

Şık restoranda yemek, ücretsiz WiFi ve kapalı havuzuyla, Belfast merkezine yakın bir konumdaki rafine, modern bir otel olan Crowne Plaza Belfast oteli size Lagan Nehri yakınında bir park alanının zevkini yaşatır. 16 adet modern etkinlik alanımızda 900 kişiye kadar konuk ağırlayın, ya da spor salonunda antrenman yaparak gevşeyin ve saunada rahatlayın.

Crowne Plaza Amsterdam - South, Paesi Bassi

Crowne Plaza Amsterdam - Güney, Hollanda

16 club odası ve 16 süit dâhil olmak üzere 207 modern misafir odalı Crowne Plaza Amsterdam-Güney, uluslararası ticaret ve bilgi gelişimine adanmış bir alan olan Amsterdam Zuidas'tadır. Şehir merkezine giden tramvaya binin, ya da şehrin ana caddelerini keşfetmek için bir bisiklet kiralayın, sonra da Crowne Plaza Amsterdam-Güney'in iki terasından birisinde Manhattan Lounge Bar'da buluşup özel hazırlanmış kokteylleri ya da leziz bir şarabı yudumlayın.

Crowne Plaza Suzhou, Repubblica popolare cinese

Crowne Plaza Suzhou, Çin Halk Cumhuriyeti

Lüks Crowne Plaza Suzhou'da kusursuz hizmetin keyfini yaşayın. Göz kamaştıran göl kenarı manzarasıyla ve yolcu gemisine benzer mimari yapısıyla bu otel, kendi başına bir destinasyondur ve sadece büyük etkinlikler için değil, aile tatilleri için de ideal seçimdir.

Crowne Plaza Beijing Lido, Repubblica popolare cinese

Crowne Plaza Beijing Lido, Çin Halk Cumhuriyeti

Lido bölgesinin merkezinde Pekin Chaoyang semtinde uygun bir konuma sahip olan bu otel şehrin diğer kısımlarına kolay ulaşım sağlar. 900 misafir kapasiteli büyük balo salonu dâhil 7 toplantı salonundan oluşan 1600 m2'lik esnek etkinlik alanı sunan otelde etkinlik ihtiyaçlarınız uzmanların özeniyle karşılanır. Modern, modaya uygun tasarımı oteli Lido Ticaret bölgesinin yeni simgesi yapmaktadır.

Crowne Plaza Seattle Downtown, Washington Stati Uniti

Crowne Plaza Seattle Downtown, Washington ABD

Seattle şehir merkezinde bulunan bu ödüllü Crowne Plaza tesisi olağanüstü bir hizmet, tarz ve konfor birleşimi sunuyor. Bu tesiste şehir manzaralarının, 24 saat açık fitness merkezinin ve daha birçok imkânın zevkini yaşayın.

Crowne Plaza Changi Airport, Singapore

Crowne Plaza Changi Havaalanı, Singapur

Uçaktan inip 3 nolu Terminale sadece birkaç adım mesafedeki Crowne Plaza® Changi Airport otelinin tatil köyü ambiyansına kendinizi bırakın. Terminalden havai tren hattıyla veya bağlantı köprüsüyle doğruca otelimizin kapısına ulaşabilirsiniz. Konferans veya iş toplantılarınızı sekiz toplantı salonumuzun birisinde veya büyük balo salonumuzda etkileyici bir ortamda gerçekleştirin. İşten sonra Essence Vale Spa'mızda gücünüzü toplayın, ya da manzaralı açık havuzumuzda uzanıp güneşlenin veya keyifle yüzün. Bu imkânların yanı sıra şık mimarisi ve yeşil bahçe manzaraları bizi Singapur'daki iş otellerinden ayıran olağandışı bir özellik katıyor. 

Crowne Plaza Australia Hunter Valley, Australia

Crowne Plaza Avustralya Hunter Vadisi, Avustralya

Hunter Vadisi Tatil Köyümüz Crowne Plaza Hunter Vadisinden Şarap Diyarını keşfe çıkın. Sidney'in kuzeyinde iki saat mesafedeki Lovedale'de bulunan otelimiz, Avustralya'nın en ünlü şarap bölgelerinden birisinde ideal bir konuma sahiptir. Eksiksiz hizmet sunan spa ve 18 delikli golf sahasıyla birlikte manzaralı arka fon, unutulmaz konaklamalara sahne oluyor.

Şart ve hükümler

*Dünyanın çeşitli yerlerindeki çoğu Crowne Plaza otel ve tatil köylerinde standart kablosuz internet (WiFi) erişimi kalışa dâhildir. İştirakçi otellerde WiFi toplantı salonları hariç genele açık alanlarda ve misafir odalarında bulunmaktadır. WiFi band genişliği ve hızı otelden otele değişebilir.

**Sleep Advantage Kuzey Amerika, Meksika, Latin Amerika ve Avrupa'daki Crowne Plaza Hotels & Resorts ile Asya Pasifik, Orta Doğu ve Afrika'daki sadece belirli pazarlarda sunulmaktadır.  Sleep Advantage ülkeden ülkeye değişir. Daha fazla ayrıntı için lütfen ilgili otele sorun.

†Uyandırma servisi istenen saatten 5 dakika önce veya sonra verilecektir.

‡Oda fiyatı ve ilgili vergiler.