Etkinlik olmaması halinde oturumunuz 5 dakika, 0 saniyesonra sona erecektir. Oturumu Açık Tut
Oturumunuzun süresi bitti. Lütfen profilinize giriş yapın

Hemen Rezervasyon Yaptırın
DevamıDaha az Seçenekler

* Doldurulmasi Mecbui Alan

** Mevcut En İyi Ücret aramasına satış ortaklığı için geçerli ücretler dâhil değildir.

Son İncelenen Otel Yok
Rezervasyon Yönet
Rezervasyonunuzda değişiklik yapmanız mı gerekiyor? Doğru yere geldiniz!
Zaten IHG ® Rewards Club Üyesi misinniz? rezervasyonlarınızı görmek için.
Bu Rezervasyona Göz At

* Doldurulmasi Mecbui Alan

Rezervasyon Yönet
Rezervasyonunuzda değişiklik yapmanız mı gerekiyor? Doğru yere geldiniz!
Zaten IHG ® Rewards Club Üyesi misinniz? rezervasyonlarınızı görmek için.
Bu Rezervasyona Göz At

* Doldurulmasi Mecbui Alan

crownplaza genel bakış
İş hiç bur kadar davetkar olmamıştı.

Verimli olabileceğiniz, bağlantıda kalabileceğiniz, dinlenip gücünüze kavuşabileceğiniz bir alana adım atın. Crowne Plaza® Otel ve Tatil Köylerinde; iş gezisine çıkan ve ne kadar mutlu olursanız o kadar başarılı olacağınıza olan inancımızı paylaşan yeni kuşak misafirlerimize hizmete hazırız.

Farkı yaşayın.

Crowne Plaza® Otel ve Tatil Köylerinde her yerde enerji bulmakla kalmayacak, deneyimin tamamıyla daha enerjik olacaksınız. Daha iyi çalışmanıza, daha iyi dinlenmenize, boş zamanlarınızda daha fazla keyif almanıza yardımcı olacak yeni fikirlerimiz var.

İşe Hazır Hizmetler

Meslek hayatı her zamankinden daha çok işbirliği içeriyor ve daha atik. Bu nedenle bizimle verimli olun ve bağlantıda kalın: Çoğu Crowne Plaza Otel ve Tatil Köyünde her yerde elektrik vardır ve kalış ücretine dahil kablosuz internete erişim kolaydır.
Crowne Plaza & Resorts

WiFi Dâhil

Crowne Plaza & Resorts

Tamamen Bağlantıda

Hızlı ve Taze

Ne zaman acıkacağınızı bilemezsiniz. Bu nedenle dilediğiniz anda sipariş edebileceğiniz taze hazırlanmış yemek seçeneklerimizle enerjik olmanızı sağlayacağız. Siz hazır olduğunuzda yemeğiniz de hazır.
Hızlı Taze Yiyecek simgesi

Hızlı & Taze Yiyecek

Sleep Advantage Programme.

Aromaterapi kitlerimiz, birinci kalite yatak, Sessiz Bölgeler ve Garantili Uyandırma Servisiyle daha iyi bir gece uykusu çekerek güne hazırlanın. Zihninizi, bedeninizi ve dizüstü bilgisayarınızı fişten çekin, başınızı yastığa koyun ve derin bir uyku çekin.
Crowne Plaza & Resorts

Sleep Advantage Programme.

Zindelik ve sağlık.

Programınıza uygun seçeneklerle enerjik olun ve zindeliğinizi koruyun. Sağlık rutininize devam etmenize yardımcı spor tesislerimizle günü yakalamanıza - ya da günün yorgunluğunu üstünüzden atmanıza - yardımcı olabiliriz. Sıkı çalışın, kolay antrenman yapın.
Zindelik ve sağlık.

Zindelik ve sağlık.

Enerjinin Olmazsa Olmazları Simgesi

Enerjinin Olmazsa Olmazları

Toplantı ve Etkinlikler
Crowne Plaza'da her toplantının parlak geçmesini istiyoruz. Planlamadan yürütmeye, her etkileşimin size ilham verme potansiyeli olduğunu anlıyoruz.
Toplantı ve Etkinlikler
Yer
Önemli iş Merkezleri

Olmamıza ihtiyaç duyduğunuz her yerdeyiz.

Crowne Plaza Hotels & Resorts, 65 ülkede önemli kent merkezlerindeki, kavşak kentlerdeki ve tatil destinasyonlarındaki 400'ü aşkın oteliyle dünyadaki en büyük üst sınıf markalardan birisidir.

Öne Çıkan Tesisler
crown-plaza-feature-belfast-480x320
Crowne Plaza Belfast,
Birleşik Krallık

Şık restoranda yemek, ücretsiz WiFi ve kapalı havuzuyla, Belfast merkezine yakın bir konumdaki rafine, modern bir otel olan Crowne Plaza Belfast oteli size Lagan Nehri yakınında bir park alanının zevkini yaşatır. 16 adet modern etkinlik alanımızda 900 kişiye kadar konuk ağırlayın, ya da spor salonunda antrenman yaparak gevşeyin ve saunada rahatlayın.

crown-plaza-feature-amsterdam-south-480x320
Crowne Plaza Amsterdam - Güney, Hollanda

16 club odası ve 16 süit dâhil olmak üzere 207 modern misafir odalı Crowne Plaza Amsterdam-Güney, uluslararası ticaret ve bilgi gelişimine adanmış bir alan olan Amsterdam Zuidas'tadır. Şehir merkezine giden tramvaya binin, ya da şehrin ana caddelerini keşfetmek için bir bisiklet kiralayın, sonra da Crowne Plaza Amsterdam-Güney'in iki terasından birisinde Manhattan Lounge Bar'da buluşup özel hazırlanmış kokteylleri ya da leziz bir şarabı yudumlayın.

crown-plaza-feature-suzhou-exterior-480x320
Crowne Plaza Suzhou,
Çin Halk Cumhuriyeti

Lüks Crowne Plaza Suzhou'da kusursuz hizmetin keyfini yaşayın. Göz kamaştıran göl kenarı manzarasıyla ve yolcu gemisine benzer mimari yapısıyla bu otel, kendi başına bir destinasyondur ve sadece büyük etkinlikler için değil, aile tatilleri için de ideal seçimdir.

crown-plaza-feature-beijing-lido-exterior-480x320
Crowne Plaza Beijing Lido,
Çin Halk Cumhuriyeti

Lido bölgesinin merkezinde Pekin Chaoyang semtinde uygun bir konuma sahip olan bu otel şehrin diğer kısımlarına kolay ulaşım sağlar. 900 misafir kapasiteli büyük balo salonu dâhil 7 toplantı salonundan oluşan 1600 m2'lik esnek etkinlik alanı sunan otelde etkinlik ihtiyaçlarınız uzmanların özeniyle karşılanır. Modern, modaya uygun tasarımı oteli Lido Ticaret bölgesinin yeni simgesi yapmaktadır.

ABD
Crowne Plaza Seattle Downtown,
Washington ABD

Seattle şehir merkezinde bulunan bu ödüllü Crowne Plaza tesisi olağanüstü bir hizmet, tarz ve konfor birleşimi sunuyor. Bu tesiste şehir manzaralarının, 24 saat açık fitness merkezinin ve daha birçok imkânın zevkini yaşayın.

crown-plaza-feature-singapore-changi-airport-480x320
Crowne Plaza Changi Havaalanı,
Singapur

Uçaktan inip 3 nolu Terminale sadece birkaç adım mesafedeki Crowne Plaza® Changi Airport otelinin tatil köyü ambiyansına kendinizi bırakın. Terminalden havai tren hattıyla veya bağlantı köprüsüyle doğruca otelimizin kapısına ulaşabilirsiniz. Konferans veya iş toplantılarınızı sekiz toplantı salonumuzun birisinde veya büyük balo salonumuzda etkileyici bir ortamda gerçekleştirin. İşten sonra Essence Vale Spa'mızda gücünüzü toplayın, ya da manzaralı açık havuzumuzda uzanıp güneşlenin veya keyifle yüzün. Bu imkânların yanı sıra şık mimarisi ve yeşil bahçe manzaraları bizi Singapur'daki iş otellerinden ayıran olağandışı bir özellik katıyor. 

crown-plaza-feature-australia-hunter-valley-480x320
Crowne Plaza Avustralya Hunter Vadisi, Avustralya

Hunter Vadisi Tatil Köyümüz Crowne Plaza Hunter Vadisinden Şarap Diyarını keşfe çıkın. Sidney'in kuzeyinde iki saat mesafedeki Lovedale'de bulunan otelimiz, Avustralya'nın en ünlü şarap bölgelerinden birisinde ideal bir konuma sahiptir. Eksiksiz hizmet sunan spa ve 18 delikli golf sahasıyla birlikte manzaralı arka fon, unutulmaz konaklamalara sahne oluyor.

Şart ve hükümler

*Dünyanın çeşitli yerlerindeki çoğu Crowne Plaza otel ve tatil köylerinde standart kablosuz internet (WiFi) erişimi kalışa dâhildir. İştirakçi otellerde WiFi toplantı salonları hariç genele açık alanlarda ve misafir odalarında bulunmaktadır. WiFi band genişliği ve hızı otelden otele değişebilir.

**Sleep Advantage Kuzey Amerika, Meksika, Latin Amerika ve Avrupa'daki Crowne Plaza Hotels & Resorts ile Asya Pasifik, Orta Doğu ve Afrika'daki sadece belirli pazarlarda sunulmaktadır.  Sleep Advantage ülkeden ülkeye değişir. Daha fazla ayrıntı için lütfen ilgili otele sorun.

†Uyandırma servisi istenen saatten 5 dakika önce veya sonra verilecektir.

‡Oda fiyatı ve ilgili vergiler.