InterContinental Hotels Group Markaları Hakkında | IHG

Etkinlik olmaması halinde oturumunuz 5 dakika, 0 saniyesonra sona erecektir. Oturumu Açık Tut
PIN Oluştur
Tüm alanlar zorunludur
IHG® Rewards Club'a bir otelde katıldıysanız, IHG® Rewards Club hesabınıza erişebilmek için 4 haneli bir PIN oluşturmanız gerekecektir.
Beklenmedik Sunucu Hatası
Oturumunuzun süresi bitti. Lütfen profilinize giriş yapın
Üzgünüz, sistemimiz geçici olarak kullanım dışı. Lütfen tekrar deneyin veya yardım için IHG® Rewards Club Müşteri Hizmetleri Merkezi ile irtibat kurun.
Girilen 4 haneli numaralar birbiriyle eşleşmelidir.
PIN'i Unuttunuz mu?
Tüm alanlar zorunludur
Beklenmedik Sunucu Hatası
Oturumunuzun süresi bitti. Lütfen profilinize giriş yapın
Üzgünüz, sistemimiz geçici olarak kullanım dışı. Lütfen tekrar deneyin veya yardım için IHG® Rewards Club Müşteri Hizmetleri Merkezi ile irtibat kurun.
Profilinizde e-posta adresi yok mu?

PIN'inizi öğrenmek ve e-posta adresinizle profilinizi güncellemek için IHG® Rewards Club Müşteri Hizmetleri ile irtibat kurun. PIN'inizi aldığınızda ayrıca şu web sitesi üzerinden e-posta adresinizi de güncelleyebilirsiniz: www.ihg.com/updateemail.

Hero Image

InterContinental Hotels Group Hakkında

Diğer otel şirketlerinden daha fazla yerde daha fazla oda. IHG otelleri dünya genelinde 744.000'i aşkın misafir odasıyla her yıl 150 milyondan fazla misafire hizmet sunuyor. Güvenilir on iki markadan oluşan ailemizde bir şehir merkezinde Holiday Inn® otelinin dost canlısı rahatlığından, ödüllü InterContinental® tatil köyünün lüksüne kadar her şey var.

about-ihg3

Şirkete Genel Bakış

IHG, dünyadaki diğer otel şirketlerinden daha fazla misafir odasına sahiptir. Yarının ağırlama hizmetini yeniden tanımlarken bugün başarı sağlamaya yönelik dur durak bilmeyen odağımız, tutarlılık, güven, yenilik ve kararlılık temeli üzerine inşa edilmiştir.

about-ihg2
about-ihg-brandbar-2
 

Markalarımız

Uluslararası lüksten yerel konforlara kadar, IHG dünyanın en prestijli ve en ünlü otel markalarına ev sahipliği yapmaktadır. IHG ailesi bünyesinde uzun bir geçmişi ve mirası bulunan güçlü markalarımız bulunmaktadır. Otellerimiz misafirleri cezbediyor, çünkü dünyanın her yerinden milyonlarca kişi anında tanıyor.

about-ihg4

Kurumsal Sorumluluk

Kurumsal sorumluluk, ticaret yapma tarzımızın merkezi ve sorumlu ticaret uygulamalarımızın kilit bir parçasıdır. Toplum ve çevre üzerindeki etkimizi stratejik bir işletme sorunu olarak görüyoruz, çünkü Misafirlerin Sevdiği Harika Oteller yaratarak dünyanın en büyük şirketlerinden biri olma vizyonumuzla paralellik açısından anlamlıdır. Yerel topluluklar ve çevreyle etkileşimlerimizi ciddiye alıyoruz, çünkü önemsiyor ve sizin de önemsediğinizi biliyoruz.

about-ihg1

IHG'de Fırsatlar

İster ödüllendirici bir kariyer, ister 12 otel markamızdan birisine yatırım yapmak için, Misafirlerin Sevdiği Harika Oteller yaratma hedefinde IHG'ye katılın.