Sesja wygaśnie za 5 min, 0 s z powodu braku aktywności. Nie wylogowuj
Sesja wygasła. Zaloguj się do swojego profilu

Lokalizacje

Podróżując, jesteś daleko od domu, ale to nie znaczy, że musisz zrezygnować z domowych udogodnień i bycia częścią lokalnej społeczności. Staybridge Suites oferuje studia i pokoje typu suite nawiązujące do stylu willowego oraz zapewniające większe poczucie wspólnoty zarówno na krótkie, jak i dłuższe pobyty.

Popularne miejsca

Staybridge Suites® w centrum finansowym Dubaju

Staybridge Suites® w centrum finansowym Dubaju

Staybridge Suites® w centrum finansowym Dubaju to elegancki, nowoczesny hotel idealny na dłuższy pobyt dla wszystkich podróżujących. Charakteryzuje się świetną lokalizacją, modnym wystrojem i wspaniałym panoramicznym widokiem na morze i miasto.

Staybridge Suites w centrum Nashville

Staybridge Suites w centrum Nashville

Dogodna lokalizacja w pobliżu Broadway/Music Row w Nashville i Gulch na pewno przypadnie do gustu miłośnikom muzyki. Bez względu na to, czy podróżują w celach służbowych lub turystycznych.

Staybridge Suites® w centrum Cannes

Staybridge Suites® w centrum Cannes

Położony w centrum Cannes, przy cichej ulicy willowej, hotel Staybridge Suites® Cannes Centre oferuje nowoczesne i komfortowe zakwaterowanie w apartamentach.

Staybridge Suites w Temecula

Staybridge Suites w Temecula

Ten hotel położony w samym sercu południowej Kalifornii to idealne połączenie romantycznego wypadu lub tygodniowych rodzinnych wakacji w otoczeniu winnic i pięknych wzgórz.

Hotele według kraju / regionu

Mexico
United States of America